Patronat medialny

Leśna "piątka" w sam raz na wakacyjny sprawdzian formy!

5677 W piątek, 26 lipca w Parku na Zdrowiu odbędzie się piąta już edycja biegu CITY TRAIL onTour Łódź. To wakacyjna odsłona największego cyklu zawodów przełajowych w Polsce – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Internetowe zapisy trwają do końca dnia w poniedziałek, 22 lipca na www.ontour.citytrail.pl

Opublikowano w:

Łódź Business Run – każdy może „Pomagać Bardziej”

5668 Sztafety startujące w biegu Łódź Business Run, które zbiorą najwięcej pieniędzy w ramach akcji “Pomagam Bardziej”, dostaną żółte koszulki lidera zaprojektowane przez Roberta Kupisza, ale przede wszystkim jeszcze mocniej pomogą osobom niepełnosprawnym ruchowo. 

Opublikowano w:

Rozbiegany Kleszczów czyli piątka i dziesiątka we wrześniu!

5666 W tym roku zapowiada się mocno rozbiegany wrzesień na terenie gminy Kleszczów! Wszystko za sprawą dwóch biegów Kleszczowskiej Dziesiątki, która odbędzie się 1 września oraz jednej z najszybszych piątek w Polsce - „Kleszczów na 5”, która odbędzie się tradycyjnie 15 września. Podczas obydwóch imprez nie zabraknie również biegów dla dzieci i młodzieży.

Kleszczowska Dziesiątka 

Opublikowano w:

Startuje charytatywny bieg Łódź Business Run

5614 23 maja rozpoczną się zapisy do szóstej edycji biegu charytatywnego Łódź Business Run (8 września). Cel: 600 sztafet, czyli 3000 uczestników na starcie i zebranie ponad 200 tys. zł dla niepełnosprawnych ruchowo. Akcja fundacji Poland Business Run trwa od 2012 roku. Wszystko zaczęło się w Krakowie, gdzie po raz pierwszy wystartowały sztafety składające się z pięciu biegaczy (każdy uczestnik pokonuje około 3800 metrów). Impreza tak się rozwija, że w ubiegłym roku tego samego dnia biegano w dziewięciu miastach.

Opublikowano w:

XIII Bieg Wdzięczności czyli szybka piątka!

5604 W tym roku Bieg Wdzięczności w Konstantynowie Łódzkim odbędzie się 12 maja.   Sprawdzona trasa od kilku już lat dostarcza wielu „finiszerom” nowych życiówek, a najlepsi rywalizują w wielu kategoriach wiekowych. Tradycyjnie już podczas zawodów  odbędą się biegi dla dzieci oraz bieg otwarty na 1200 m. Na liście startowej biegu na 5 km jest już ponad 300 zapisanych zawodników!

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość