Patronat medialny

Tomasz Osmulski i Monika Kaczmarek triumfują w Kleszczowie!

5698 W minioną niedzielę po raz siódmy zawodnicy rywalizowali w Kleszczowie na dystansie 5 km. Zawody ukończyło 294 uczestników. Start biegu głównego poprzedziły zmagania najmłodszych biegaczy, którzy w tym roku rywalizowali na ul. Sportowej. W sześciu grupach wiekowych wystartowało 104 dzieci. 

Opublikowano w:

Kleszczów na 5 – szybka piątka już w niedzielę

5695 Po raz siódmy w najbliższą niedzielę odbędzie się bieg Kleszczów na Piątkę. Do zawodów zgłosiło się 350 zawodników na dystansie 5 km oraz 150 dzieci! Listy startowe zamknęły się na długo przed zawodami. Impreza z roku na rok cieszy się dużą popularnością, a szybka trasa sprzyja poprawie rekordów życiowych.

Opublikowano w:

3. Lisowice Trail - wystartowały zapisy!

5693 3.Lisowice Trail odbędzie się 26 października 2019 roku. Trasa zawodów o długości 10 km wytyczona została w miejscowości Lisowice na terenie Gminy Koluszki. Impreza, której pomysłodawcą jest Krzysztof Pietrzyk, jest  bardzo dobrze odebrana przez zawodników, dla których organizator przygotował wymagającą trasę składającą się z dwóch 5 km pętli. Elektroniczne zapisy do 3. Lisowice Trail  wystartowały, formularz dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

Opublikowano w:

3. Kleszczowska Dziesiątka za nami!

5688 W tym roku po raz trzeci Kleszczów był gospodarzem Kleszczowskiej Dziesiątki - biegu na dystansie 10 km, na atestowanej, bardzo szybkiej trasie. Zawody dotychczas rozgrywane w maju tym razem odbyły się 1 września, ponieważ stanowiły jedną z atrakcji pikniku z okazji 10 – lecia Solparku - miejscowego Parki Zdrowia i Rozrywki.

Opublikowano w:

Leśna "piątka" w sam raz na wakacyjny sprawdzian formy!

5677 W piątek, 26 lipca w Parku na Zdrowiu odbędzie się piąta już edycja biegu CITY TRAIL onTour Łódź. To wakacyjna odsłona największego cyklu zawodów przełajowych w Polsce – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Internetowe zapisy trwają do końca dnia w poniedziałek, 22 lipca na www.ontour.citytrail.pl

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość