Patronat medialny

Łódzki Bieg Mikołajów – ostatnie dni zapisów!

5734 Clariant Łódzki Bieg Mikołajów odbędzie się 1 grudnia na terenie Lasu Łagiewnickiego. Na liście startowej jest już blisko 550 zawodników z nadanymi numerami startowymi! Przypominamy, że na wszystkich chętnych czekać będzie 10 km trasa, pamiątkowy „mikołajkowy” medal oraz limitowaną czapkę - zobacz, nie zabraknie również kolejnej bombki na choinkę. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.mikolajkowy.pl i aktywny będzie do 17 tylko do listopada!

Opublikowano w:

X Półmaraton Szakala już w niedzielę!

5710 Półmaraton Szakala to już kultowa impreza organizowana co roku przez Klub Sportowy Szakale Bałut. W najbliższą niedzielę odbędzie się jubileuszowa dziesiąta edycja biegu. Trasa poprowadzona zostanie po urokliwym Lesie Łagiewnickim ze startem i metą w łódzkim Arturówku. Do zawodów zgłosiło się ponad 800 zawodników. Na zawodników na mecie czekać będą okazałe pamiątkowe medale, a w pakietach kolejne kubeczki do kolekcji.

Opublikowano w:

Wystartowały zapisy na IV Clariant Łódzki Bieg Mikołajów

5709 IV Clariant Łódzki Bieg Mikołajów odbędzie się 1 grudnia 2019 roku, zawodnicy do pokonania będą mieć dystans ok 10 km. W imprezie obowiązuje limit 770 zawodników. Trasa łódzkiej imprezy wytyczona została jak rok temu w Lesie Łagiewnickim, na mecie na zawodników czekać będą okazałe medale, a w pakiecie unikatowa czapka! 

Opublikowano w:

Tomasz Osmulski i Monika Kaczmarek triumfują w Kleszczowie!

5698 W minioną niedzielę po raz siódmy zawodnicy rywalizowali w Kleszczowie na dystansie 5 km. Zawody ukończyło 294 uczestników. Start biegu głównego poprzedziły zmagania najmłodszych biegaczy, którzy w tym roku rywalizowali na ul. Sportowej. W sześciu grupach wiekowych wystartowało 104 dzieci. 

Opublikowano w:

Kleszczów na 5 – szybka piątka już w niedzielę

5695 Po raz siódmy w najbliższą niedzielę odbędzie się bieg Kleszczów na Piątkę. Do zawodów zgłosiło się 350 zawodników na dystansie 5 km oraz 150 dzieci! Listy startowe zamknęły się na długo przed zawodami. Impreza z roku na rok cieszy się dużą popularnością, a szybka trasa sprzyja poprawie rekordów życiowych.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość