Pasaż handlowy

Asics FOOT ID i biegowy poranek z Truchtem

4934 W dniach 11-12.05.2017r. serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników biegania do sklepu Trucht na ASICS FOOT ID, czyli trójwymiarową analizę stóp, dzięki której można dobrać odpowiednie buty oraz poznać wszystkie wady biomechaniczne stopy każdego z biegaczy. Chcesz poznać swoje parametry – zapisz się już dziś! 

Opublikowano w:

Biegowe śniadanie - wygraj buty ASICS!

4780 Zapraszamy na zimową edycję testów butów ASICS w Łodzi do sklepu Trucht! Forma treningu: 3 lub 4 okrążenia (ok. 1,5 km) z możliwością zmiany butów. Dla uczestników testów przygotowaliśmy niespodzianki oraz pamiątkowe koszulki ASICS! Wypróbuj buty i WYGRAJ jeden z testowanych modeli! Po treningu wszystkich uczestników zapraszamy na wspólne śniadanie.

Opublikowano w:

Czarny piątek w Truchcie czyli 25%rabatu na wszystko!

4768 Już w najbliższy piątek (25.11) na łódzkich biegaczy i triathlonistów czeka tzw. "czarny piątek". Z tej okazji w sklepie Trucht będziecie mogli skorzystać z rabatu 25%* na wszystkie artykuły. Do wszystkich rabatów zapewniamy profesjonalną obsługę doświadczonych doradców naszego sklepu. Dodatkowo do każdych zakupów otrzymacie darmową kawę!

Opublikowano w:

Zapraszamy na pierwsze testy butów ASICS w Łodzi!

4281 Już w najbliższy czwartek (07.04) zapraszamy do udziału w testach butów ASICS organizowanych przez sklep dla biegaczy – Trucht Centrum Endorfin. Do Waszej dyspozycji będzie aż sześć modeli butów w pełnej rozmiarówce. Dodatkowo będziecie mogli sprawdzić budowę swoich stóp dzięki trójwymiarowej analizie – ASICS FOOT ID.

Forma treningu: 3 lub 4 okrążenia (ok. 1,5 km) z możliwością zmiany butów.

Opublikowano w:

Julita Kotecka: chroń ścięgna Achillesa!

4054 Grudzień to najwyższy czas, by rozpocząć zimowe przygotowania do kolejnego sezonu biegowego. Wiadomo, z czym to się wiąże – zwiększony kilometraż, spokojniesze, choć dłuższe treningi, ale przede wszystkim – zimowe warunki do biegania. Nawet jeśli nie ma śniegu, temperatury są na tyle niskie, że musimy szczególnie zadbać o nasze mięśnie oraz ścięgna i chronić je przed wychłodzeniem.  

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość