GP Arturówka 2012 – ważna zmiana organizacyjna

114 Do zakończenia cyklu GP Arturówka 2012 pozostały jeszcze dwie imprezy, które rozegrane zostaną we wrześniu – II Bieg Fabrykanta oraz w zamian odwołanych zawodów w Jedliczach , impreza – Biegam po Łodzi. W związku z tym ostatnie zawody w tegorocznym cyklu zostaną rozegrane 16 września na terenie Lasu Łagiewnickiego – szczegóły będzie można znaleźć na stronie www.kbarturowek.pl i www.biegampolodzi.pl. Jednym ta zmiana zapewne nie będzie odpowiadała, bo zaplanowali sobie np. start w Maratonie Wrocławskim, a inni dzięki niej zostaną sklasyfikowani w GP Arurówka 2012. Decyzja organizatorów cyklu nie była łatwa, bo informacja o odwołaniu zawodów w Jedliczach dotarła niemal w ostatniej chwili i zapewne zdziwiła całe środowisko, bo był to jeden z najsympatyczniejszych biegów w regionie. Osobiście mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się reaktywować imprezę w Jedliczach.

 

Opublikowano w:

Odpowiedzi

Portret użytkownika Gość

Mam nadzieję, że tym razem

Mam nadzieję, że tym razem nie trafi się żaden oszust, który podstawi innego zawodnika jako siebie a sam pobiegnie w Breslau jak było rok temu :D
Portret użytkownika Gość

Najgorzej jak czereśniak chce

Najgorzej jak czereśniak chce być nieczereśniakiem, bresalu! kupa śmichu! a może Wracisław jednak. Polecam douczyć się nieco!
Portret użytkownika Gość

w kalendarzu Chodzę i Biegam

w kalendarzu Chodzę i Biegam po Łodzi 16.09. jest Park na Zdrowiu,powinno chyba być LAS ŁAGIEWNICKI
Portret użytkownika sobek

dzięki, już poprawione :)

dzięki, już poprawione :)
Portret użytkownika Gość

dogadajcie się

zróbcie ostatnie Biegam po Łodzi i wasz Bieg GP w sobotę
Portret użytkownika Gość

a dlaczego nie 15-go w sobotę

wtedy nawet ci co biorą udział w maratonie wrocławskim , pewnie by pobiegli,weźcie to pod uwagę.Nie należy robić pod górkę zawodnikom przed końcem cyklu, a w niedzielę jest przecież ostatni bieg z cyklu Biegam po Łodzi - arti
Portret użytkownika Gość

bardzo złe rozwiązanie

jeżeli ktoś bierze udział w cyklu GP to planuje to odpowiednio wcześniej i popieram tutaj wypowiedź Stevie, że lepiej było wykluczyć Jedlicze i nie robić innego biegu. Szkoda, że organizatorzy myślą inaczej, i robią pod siebie. J.
Portret użytkownika Gość

.

niektórzy mają dopiero 2biegi i brakuje akurat 2óch, więc czemu uważasz, że "nie robić innego biegu" ? A termin to rzeczywiście za późno podany!
Portret użytkownika Gość

na podanie terminu

na podanie terminu organizator GP Arturówka nie miał wpływu - lepiej teraz niż np. na tydzień przed zawodami. A co do terminu to w kalendarzu GP Arturówka zawody w Jedliczach miały podane tylko miesiąc, a nie dzień więc trudno stwierdzić na jaki były planowany. Kolejna sprawa jak ktoś śledzi kalendarz biegów to powinien wiedzieć, że w zeszłym roku Jedlicza były w terminie Maratonu we Wrocławiu.