Aktualności

newsy

XXXV Bieg Sylwestrowy - zapisz się już dziś!

5759 Już po raz trzydziesty piaty biegacze spotkają się w ostatni dzień roku w łódzkim Arturówku na Biegu Sylwestrowym. Do zawodów zgłosiło się ponad 640 zawodników, którzy zmierzą się z 10 km trasą wytyczoną na terenie Lasu Łagiewnickiego. Bieg główny poprzedzi rywalizacja w biegu młodzieżowym do którego zapisanych jest już ponad 100 dzieci. Tradycyjnie odbędzie się również bieg „Vipów” na dystansie 1 km. 

Opublikowano w:

4. Bieg Trzech Króli - ponad 2000 zapisanych!

5758 4. Bieg Trzech Króli odbędzie się 6 stycznia, start zaplanowany jest na godzinę 17:00. Pięciokilometrowa trasa poprowadzona będzie m.in. ul. Piotrkowską, która w tym okresie wypełniona jest świątecznymi przybraniami i oświetleniami. Wzorem poprzednich edycji start i meta zlokalizowane będą na terenie łódzkiej Manufaktury. Do zawodów zgłosiło się już ponad 2100 biegaczy, a limit uczestników wynosi 3000.

Opublikowano w:

23 Bełchatowska Piętnastka już w niedzielę

5737 24 listopada wystartuje kolejna, 23 Bełchatowska Piętnastka - jeden z najstarszych biegowych imprez w województwie łódzkim. Zamyka Bełchatowską Triadę, a także cykl biegów o puchar marszałka województwa łódzkiego. Aby w niej pobiec, zjeżdżają się sportowcy z różnych stron kraju, a nawet zagraniczni goście m.in. z miast partnerskich. Na liście startowej jest blisko 900 zawodników zgłoszonych do biegu na dystansie 15 km oraz ok 130 na towarzyszącą „piątkę”.

Opublikowano w:

Bieg ulicą Piotrkowską 2020

5736 18. Bieg ulicą Piotrkowską odbędzie się 16 maja 2020 roku. Jak co roku zawodnicy będą mieć do pokonania 10 km trasę. Zgodnie z informacją podaną przez organizatorów zapisy do imprezy wystartują w okolicach połowy stycznia. My już dziś zachęcamy do zapisania sobie w kalendarzu daty 18. Biegu ulicą Piotrkowską i śledzenia profilu zawodów na Facebook www.facebook.com/BiegUlicaPiotrkowska

Opublikowano w:

10 Pabianicki Półmaraton "Wszystko Gra"

5733 10. Półmaraton Pabianice odbędzie się 5 kwietnia 2020 roku! Zapisy już wystartowały. Po kilku dniach na liście startowej jest już blisko 200 biegaczy! Podczas jubileuszowej edycji nie zabraknie stałych punktów imprezy, ale z okazji dziesięciolecia organizatorzy szykują również niespodzianki dla uczestników.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość