Aktualności

newsy

Łódzki Bieg Trzech Króli z rekordem frekwencji

5764 4. Bieg Trzech Króli w Łodzi ukończyło ponad 2700 biegaczy! Po zaciętej walce najszybszy okazał się Michał Olejnik, który tym samym zrewanżował się drugiemu na mecie Tomkowi Osmulskiego za zeszłoroczną porażkę. Panowie uzyskali odpowiednio czasy 15:10 i 15:14. Trzecie miejsce zajął Szymon Chojnacki z czasem 16:14. W rywalizacji Pań najszybsza okazała się Agata Olejnik, która 5 km pokonała w czasie 18:12. Na drugim miejscu podium uplasowała się Natalia Grzegorczyk (18:39), a na trzecim Marta Bukowska (19:03).

Opublikowano w:

Rozbiegany styczeń na Ziemi Łodzkiej

5760 Wracamy z cyklem artykułów zapowiadającymi imprezy biegowe w nadchodzącym miesiącu. Już za parę dni rozpoczynamy nowy rok, każdy stawia sobie nowe biegowe cele, które warto realizować na zawodach rozgrywanych w województwie łódzkim. Styczeń jeszcze parę lat temu to był jeden z ‘martwych” miesięcy jeśli chodzi o imprezy, ale to się mocno zmieniło o czym świadczy liczba zawodów w pierwszym miesiącu roku.

Opublikowano w:

XXXV Bieg Sylwestrowy - zapisz się już dziś!

5759 Już po raz trzydziesty piaty biegacze spotkają się w ostatni dzień roku w łódzkim Arturówku na Biegu Sylwestrowym. Do zawodów zgłosiło się ponad 640 zawodników, którzy zmierzą się z 10 km trasą wytyczoną na terenie Lasu Łagiewnickiego. Bieg główny poprzedzi rywalizacja w biegu młodzieżowym do którego zapisanych jest już ponad 100 dzieci. Tradycyjnie odbędzie się również bieg „Vipów” na dystansie 1 km. 

Opublikowano w:

4. Bieg Trzech Króli - ponad 2000 zapisanych!

5758 4. Bieg Trzech Króli odbędzie się 6 stycznia, start zaplanowany jest na godzinę 17:00. Pięciokilometrowa trasa poprowadzona będzie m.in. ul. Piotrkowską, która w tym okresie wypełniona jest świątecznymi przybraniami i oświetleniami. Wzorem poprzednich edycji start i meta zlokalizowane będą na terenie łódzkiej Manufaktury. Do zawodów zgłosiło się już ponad 2100 biegaczy, a limit uczestników wynosi 3000.

Opublikowano w:

23 Bełchatowska Piętnastka już w niedzielę

5737 24 listopada wystartuje kolejna, 23 Bełchatowska Piętnastka - jeden z najstarszych biegowych imprez w województwie łódzkim. Zamyka Bełchatowską Triadę, a także cykl biegów o puchar marszałka województwa łódzkiego. Aby w niej pobiec, zjeżdżają się sportowcy z różnych stron kraju, a nawet zagraniczni goście m.in. z miast partnerskich. Na liście startowej jest blisko 900 zawodników zgłoszonych do biegu na dystansie 15 km oraz ok 130 na towarzyszącą „piątkę”.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość