MOSIR ŁÓDŹ

Nordic walking - test Coopera, 1000 m i 1500 m

3939 W najbliższą sobotę tj. 17.10.2015 r. mamy propozycję dla łodzian uprawiających nordic walking! Organizujemy test Coopera, marsz na 1000 m i 1500 m na bieżni lekkoatletycznej na stadionie przy ul. Małachowskiego 5. Test zostanie przeprowadzony przez instruktorów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi i będzie odbywał się wg następującego harmonogramu:

Opublikowano w:

III Biegi Urodzinowe i Marsz Nordic Walking już za nami.

3677 W dniu 26 lipca br. na terenie stadionu MOSiR przy ul. Małachowskiego 5 oraz w Parku im. 3-go Maja i Parku im. Baden-Powella miał miejsce III Bieg Urodzinowy i Marsz Nordic Walking z okazji 592. rocznicy nadania naszemu miastu praw miejskich. Najpierw odbyły się biegi dziecięce (od przedszkolaków, przez szkoły podstawowe do gimnazjów) a następnie bieg główny i marsz nordic walking na dystansie 5920 m.

Opublikowano w:

592 koszulki na III Łódzkich Biegach Urodzinowych i marszu Nordic Walking!

3662 26 lipca 2015 od godziny 9:00 przy ul. Małachowskiego 5 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na III Łódzkie Biegi Urodzinowe i Marsz Nordic Walking. Dystans każdego Łódzkiego Biegu Urodzinowego i marszu Nordic Walking będzie nawiązywał do rocznicy powstania naszego miasta. Koronny, bieg główny i marsz Nordic Walking odbędą się na dystansie 5920 metrów.

Opublikowano w:

1500 m dla każdego - Sprawdź się na dystansie olimpijskim!

3386 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na nietypową imprezę biegową, która odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2015 r. na stadionie sportowym  przy ul. Potokowej 12 (na łódzkim osiedlu Stoki). Do pokonania będzie 1500 m po profesjonalnej, lekkoatletycznej bieżni tego stadionu. Biegów na tak krótkich dystansach zdecydowanie brakuje w kalendarzu imprez biegowych naszego miasta i regionu – dajemy Wam zatem szansę sprawdzenia się w tej olimpijskiej konkurencji.

Opublikowano w:

I Unibud Wiosenny Cross – udany debiut na stawach Stefańskiego

3356 Udany debiut I Unibud Wiosennego Crossu na Stawach Stefańskiego. Ponad 160 biegaczy stanęło na starcie biegu na dystansie 10 km, który składał się z czterech pętli, na każdej z nich uczestnicy do pokonania mieli niewielką górkę. Piękna wiosenna pogoda przyciągnęła na start całe rodziny co zaowocowało sporą frekwencją w biegach dla najmłodszych. Bieg główny wygrał Krzysztof Krygier, który pokonał Maurycego Oleksiewicza oraz Witka Sabandę.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość