Deklaracja

BIEGAMPOLODZI.PL TEAM

DEKLARACJA
"...biegnie przez miasto trójkolorowa ekipa... "

 

Biegampolodzi.pl Team nie posiada osobowości prawnej to nieformalna grupa osób mających chęć wspólnego pokonywanie kilometrów, wspierania się na trasie, dzielenia doświadczeniem, organizowania wyjazdów na zawody i czynnego w nich udziału. Zapraszamy wszystkich biegaczy i biegaczki, którzy lubią się dobrze bawić w otoczeniu ludzi mających tą samą pasję. Nasze starty opisywane będą w Serwisie Biegowym Ziemi Łódzkiej, a w specjalnym dziale każdy członek zespołu będzie mógł napisać o sobie kilka pozytywnych zdań. Koordynatorem BIEGAMPOLODZI.PL TEAM jest Piotrek „ROBIN” Szymczak, z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania związane z przynależnością do naszej społeczności.

Kilka zasad, które przydałoby się przestrzegać, żeby wspólnie móc czerpać radość z każdego przebiegniętego kilometra, startu, sukcesu i porażki.

  1. Głównym celem zespołu jest dobra zabawa i wspólna integracja środowiska biegowego Ziemi Łódzkiej.
  2. Członkostwo w zespole nie jest w żadne sposób ograniczone, ani przez wiek, płeć czy narodowość, a przede wszystkim przez poziom sportowy.
  3. Każdy z członków zespołu powinien przesłać swoje zdjęcie wraz z krótkim opisem (2 – 3 zdania) do Koordynatora zespołu celem zamieszczenia ich w specjalnym dziale Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej.
  4. Pamiętajmy, że najważniejszych jest duch zespołu, dlatego zachęcamy do wspierania się na trasie oraz organizowania wspólnych wyjazdów na imprezy krajowe, regionalne, zagraniczne ... nie zapominajmy o klasyfikacjach drużynowych – one najbardziej budują atmosfrę.
  5. Ponieważ nie samym bieganiem człowiek żyje, raz w roku (bądź częściej) będziemy organizować imprezę integracyjno – poglądową.
  6. Zachęcamy wszystkich członków i członkinie do opisywania swoich startów, miejsc treningowych oraz do przesyłania zdjęć, które będziemy publikować w Serwisie Biegowym Ziemi Łódzkiej. Może to właśnie Wasza relacja wypromuje jakiś bieg lub miejsce do treningu.
  7. Raz w roku BIEGAMPOLODZI.PL wspólnie uda się w Polskę na wcześniej wybrany bieg, celem pokazania że Nasz zespół to nie ściema. W ramach wyjazdu oprócz biegania, proponujemy wspólne zwiedzanie i biesiadowanie:).
  8. Wszystkie pomysły Naszych członków są mile widziane, uwagi i spostrzeżenie przesyłajcie do Koordynatora zespołu.
  9. Podczas startów w zawodach używajmy tych samych barw oraz nazwy – będziemy lepiej widoczni i łatwiej będzie się nam wspierać na trasie.
  10. Pewnie jest sporo, rzeczy które można by tu wpisać, ale w sumie jesteśmy od biegania, a nie pisania. Oczywiście zawsze można coś dopisać, jesteśmy otwarci na propozycje „Klubowiczów”.