Łódzkie Ultra

Bereznowska i Socha triumfują w Maratonie wokół Zalewu Sulejowskiego

4651 Po raz kolejny Sulejów gościł rowerzystów i biegaczy, którzy ścigali się na trzech trasach: maratonu rowerowego na 50 km, ultramaratonu biegowego 50 km i biegu na 10 km. 17 września odbyła się trzecia edycja Maratonu wokół Zalewu Sulejowskiego. Centrum zawodów zlokalizowane w zabytkowym Opactwie Cystersów przyciągnęło na start ponad 400 zawodników z całego kraju, a także zagranicznych gości.

Opublikowano w:

III Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego już w sobotę!

4642 17 września 2016 r. odbędzie się III edycja Maratonu wokół Zalewu Sulejowskiego. Na trasie 50 – kilometrowej pętli zmierzą się zarówno rowerzyści, jak i biegacze. Dla tych drugich zaplanowano także krótszy, 10-kilometrowy dystans. Biegacze, którzy pokonają 50 km trasę będą dodatkowo klasyfikowani w pucharowym cyklu Łódzkie Ultra.

Opublikowano w:

Łódzkie Ultra – klasyfikacja po dwóch imprezach.

4455 Łódzkie Ultra to cykl czterech imprez dla miłośników dłuższych biegów. Do tej pory odbyły się dwie imprezy Trail Kamieńsk oraz Supermaraton Ozorków.  Do zakończenia cyklu pozostały jeszcze następujące biegi: Ultra Kamieńsk oraz UltraMaraton dookoła Zalewu Sulejowskiego. Przygotowaliśmy wstępne zestawienie cyklu po dwóch imprezach, zgodnie z regulaminem do klasyfikacji końcowej liczą się starty w trzech biegach na dystansach 30 km i 50 km). 

Opublikowano w:

Ozorków, Kamieńsk, Sulejów czyli Łódzkie Ultra

4429 Już jutro startuje VIII Supermaraton w Ozorkowie, to druga impreza z cyklu Łódzkie Ultra, którego inauguracja nastąpiła podczas zimowych zawodów Trail Kamieńsk. Impreza w Ozorkowie już na stałe wpisała się do kalendarza biegów ultra i co roku lista startowa zamyka się na długo przed zawodami. Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse 25 km i 50 km, a decyzję o wyborze mogą podjąć w czasie trwania rywalizacji. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.supermaratonozorkow.jimdo.com.

Opublikowano w:

II Ultra Kamieńsk – wystartowały zapisy!

4377 Druga edycja Ultra Kamieńsk odbędzie się 7 sierpnia 2016 roku. Trasa wytyczona została na terenie Góry Kamieńsk położonej nieopodal Bełchatowa, zawodnicy do wyboru będą mieli dwa dystanse 25 km i 50 km.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość