Łódzkie Ultra

II Ultra Kamieńsk – wystartowały zapisy!

4377 Druga edycja Ultra Kamieńsk odbędzie się 7 sierpnia 2016 roku. Trasa wytyczona została na terenie Góry Kamieńsk położonej nieopodal Bełchatowa, zawodnicy do wyboru będą mieli dwa dystanse 25 km i 50 km.

Opublikowano w:

Supermaraton w Ozorkowie - zbliża się koniec zapisów!

4362 Blisko 300 zawodników zgłosiło się już do Supermaratonu w Ozorkowie, który odbędzie się 11 czerwca. Zawodnicy do wyboru mają dwie trasy o długości 25 km i 50 km, które prowadzić będą po terenach wokół Ozorkowa.  Jak co roku na mecie zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale, a w pakietach startowych okolicznościowe techniczne koszulki.

Opublikowano w:

Trail Kamieńsk – górskie bieganie w centrum Polski

4142 Po raz drugi Góra Kamieńsk stała się stolicą górskiego biegania w centrum Polski. W minioną sobotę odbyła się zimowa edycja biegu – Trail Kamieńsk. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy, dla początkujących „górali” było to 6 km, bieg w stylu anglosaskim był również pierwszym odcinkiem, który pokonywali uczestnicy „30”. Na krótszym dystansie najszybszy okazał się reprezentant LKS Koluszki – Błażej Skowroński, a wśród pań zwyciężyła Magdalena Pierzchała również z LKS Koluszki. 

Opublikowano w:

Trail Kamieńsk czyli 30 km po Górze Kamieńsk

Trail Kamieńsk - górski bieg w centralnej Polsce odbędzie się 6 lutego 2016 roku. Trasa wytyczona została na terenie Góry Kamieńsk, położonej na obszarze gminy Kamieńsk. Do zawodów zgłosiło się blisko 300 zawodników, którzy do wyboru mieli dwa dystanse: 6 km i 30 km.

Opublikowano w:

Łódzkie Ultra cykl biegów dla „ultrasów”

4096 W 2016 roku po raz pierwszy na terenie województwa łódzkiego rozegrany zostanie cykl imprez pod nazwą „Łódzkie Ultra” w skład którego wchodzić będą następujące biegi: Trail Kamieńsk, Supermaraton Ozorków, Ultra Kamieńsk oraz UltraMaraton wokół Jeziora Sulejowskiego. 

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość