Łódzkie Ultra

Trail Kamieńsk – 11.12. oficjalny trening!

4781 2. Trail Kamieńsk zaplanowany jest na 29 stycznia 2017 r., zawodnicy będą rywalizować na dwóch dystansach 6 km i 30 km. W niedzielę (11.12) na trasie biegu odbędzie się oficjalny trening – podobnie jak przed pierwszymi zawodami chcemy pokazać biegaczom z Łodzi i okolic trasę biegu mówi Bartłomiej Sobecki organizator Trail Kamieńsk – w planach mamy do pokonania prawie całą trasę ~30 km.

Opublikowano w:

Ultra Łódzkie – znamy zwycięzców cyklu!

4738 W pierwszym roku rozgrywania cyklu Ultra Łódzkie wystartowało łącznie 311 zawodników w tym 275 mężczyzn oraz 36 kobiet.  Przypominamy, że biegacze zdobywali punkty w czterech imprezach na dystansie od 30 do 50 km do klasyfikacji końcowej liczyły się trzy najlepsze starty.

Opublikowano w:

Bereznowska i Socha triumfują w Maratonie wokół Zalewu Sulejowskiego

4651 Po raz kolejny Sulejów gościł rowerzystów i biegaczy, którzy ścigali się na trzech trasach: maratonu rowerowego na 50 km, ultramaratonu biegowego 50 km i biegu na 10 km. 17 września odbyła się trzecia edycja Maratonu wokół Zalewu Sulejowskiego. Centrum zawodów zlokalizowane w zabytkowym Opactwie Cystersów przyciągnęło na start ponad 400 zawodników z całego kraju, a także zagranicznych gości.

Opublikowano w:

III Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego już w sobotę!

4642 17 września 2016 r. odbędzie się III edycja Maratonu wokół Zalewu Sulejowskiego. Na trasie 50 – kilometrowej pętli zmierzą się zarówno rowerzyści, jak i biegacze. Dla tych drugich zaplanowano także krótszy, 10-kilometrowy dystans. Biegacze, którzy pokonają 50 km trasę będą dodatkowo klasyfikowani w pucharowym cyklu Łódzkie Ultra.

Opublikowano w:

Łódzkie Ultra – klasyfikacja po dwóch imprezach.

4455 Łódzkie Ultra to cykl czterech imprez dla miłośników dłuższych biegów. Do tej pory odbyły się dwie imprezy Trail Kamieńsk oraz Supermaraton Ozorków.  Do zakończenia cyklu pozostały jeszcze następujące biegi: Ultra Kamieńsk oraz UltraMaraton dookoła Zalewu Sulejowskiego. Przygotowaliśmy wstępne zestawienie cyklu po dwóch imprezach, zgodnie z regulaminem do klasyfikacji końcowej liczą się starty w trzech biegach na dystansach 30 km i 50 km). 

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość