Limit uczestników Kids Run zwiększony!

4872 Wychodząc naprzeciw licznym prośbom biegaczy, organizatorzy DOZ Maratonu Łódź postanowili zwiększyć limit uczestników Kids Run do tysiąca dzieci. Rejestracja do tych zawodów zostanie ponownie otwarta 9 marca o godz. 12:00. Kids Run to jedna z imprez towarzyszących DOZ Maratonowi Łódź. Od 2016 roku zawody rozgrywane są na Stadionie Miejskim w Łodzi, a mogą w nich brać udział dzieci w wieku od 3 do 16 lat.

Wstępnie planowaliśmy pięciuset uczestników Kids Run, ale wobec ogromnego zainteresowania tym biegiem, postanowiliśmy zwiększyć limit do tysiąca – mówi Olga Rosłonek ze Stowarzyszenia „Maraton Dbam o Zdrowie”.  - Promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży to jeden z naszych priorytetów, więc decyzja nie mogła być inna – dodaje.

Zapisy do Kids Run zostaną ponownie otwarte w czwartek, 9 marca o godz. 12:00. Opłata za udział w biegu wynosi 29 złotych. Każde dziecko w ramach pakietu startowego otrzyma m.in. pamiątkowy t-shirt oraz medal na mecie.

DOZ Maraton Łódź to jedna z największych imprez biegowych w kraju. W ramach trzydniowych zawodów, oprócz maratonu odbywa się szereg imprez towarzyszących, takich jak bieg na 10 km, Kids Run oraz targi sportowe w Atlas Arenie. W 2017 roku DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia.

Opublikowano w: