Łódź Maraton

Treningi do maratonu i Puchar DOZ Maratonu Łódź

5720 Organizatorzy Łódź DOZ Maraton zapraszają na wspólne treningi, przygotowujące do kwietniowej imprezy. Bezpłatne zajęcia DOZ Drużyny odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele, w Parku na Zdrowiu. Zawodnicy będą przygotowywać się w trzech grupach zaawansowania pod fachowym okiem doświadczonych trenerów Tomka Osmulskiego, Ewy Ochmańskiej i Joanny Chmiel.

Opublikowano w:

10. DOZ Maraton Łódź - trwają zapisy!

5708 Trwają zapisy do kolejnej 10 już edycja DOZ Maraton Łódź. Organizatorzy przygotowują dla Was szybką i ciekawą trasę przebiegającą przez najciekawsze miejsca wciąż zmieniającej się i piękniejącej Łodzi. Meta jak co roku usytuowana będzie w Atlas Arenie. Impreza zaplanowana jest na 17 – 19 kwietnia 2020. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.lodzmaraton.pl 

Opublikowano w:

10. DOZ Maraton Łódź - 17-19.04.2020!

5703 W dniach 17 – 19 kwietnia odbędzie się 10 już edycja DOZ Maraton Łódź. Organizatorzy zapowiadają szybką i ciekawą trasę przebiegającą przez najciekawsze miejsca Łodzi. Meta jak co roku usytuowana będzie w Atlas Arenie, gdzie finisz zawsze jest jak wspaniałym i niepowtarzalnym przeżyciem. Zamianie ulegnie program imprezy ” Dla tych, którzy jeszcze nie czują się na siłach aby pokonać królewski dystans a 10 km to trochę za mało, mogą zmierzyć się z dystansem półmaratonu w dwuosobowej sztafecie.

Opublikowano w:

Ponad 6000 biegaczy na mecie DOZ Maraton Łódź!

5596 Około 6,5 tys. zawodników z Polski i zagranicy wzięło udział w DOZ Maratonie Łódź. Trzydniowe święto biegania zakończyła rywalizacja biegaczy na dystansach: maratońskim oraz na 10 km. W niedzielę na trasę wyruszyli też uczestnicy sztafet. Na królewskim dystansie najszybszy okazał się Etiopczyk Getaye Fissehy Gelawa, który uzyskał czas: 2:14,39 s wyprzedzając reprezentanta Polski Andrzeja Rogiewicza oraz Ukraińca Yurija Rusyuka. Wśród kobiet triumfowała prowadząca od startu do mety Dominika Stelmach..

Opublikowano w:

DOZ Maraton Łódź już w niedzielę!

5595 Już w najbliższą niedzielę w Łodzi odbędzie się święto wszystkich miłośników biegania - DOZ Maraton. Na królewskim dystansie wystartuje ok. 1,7 tys. osób. Kolejne 3 tys. wystartuje w biegu na 10 km. 

Wzorem poprzedniej edycji imprezy, dystans maratoński będzie można pokonać również na raty w ramach sześcioosobowych sztafet. Podczas DOZ Maraton Łódź odbędzie się również bieg na 10km. Tradycyjnie rozegrane zostaną również zawody dla dzieci i młodzieży Kids Run.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość