Po raz 11. Koluszki uczestniczą w ogólnopolskiej akcji „POLSKA BIEGA”

3536 Na obiektach OSiR u w Koluszkach podczas 11. edycji Polska Biega, na dystansach od 100 do 5000 m. ścigało się 96 zawodników przybyłych z: Kaletnika, Gałkowa Małego i Dużego, Justynowa, Brzezin, Bogdanki, Lipin, Kazimierzowa, Słotwin, Janówki, Rąbienia, Borowej, Stefanowa, Nowosolnej, Łodzi, Felicjanowa, Katarzynowa, Kędziorek, Długiego, Przanowic, Żakowic i Koluszek. Najmłodszymi zawodnikami byli 2 latkowie z Koluszek Jan Dróżdz i Daniel Sachez- Groński, którzy 100 m. dystans pokonali....szybkim marszem. Natomiast najstarszym uczestnikiem biegu był 52 letni Jacek Balicki Biegacz Nowosolna  dystans 5. kilometrowy pokonał w niespełna 29 minut. Tradycyjnie przed biegiem najmłodsi odbyli rozgrzewkę prowadzoną przez Błażeja Skowroński ego czołowego zawodnika LKS Koluszki

Wyniki:

Bieg 100 m dziewczęta 2-5 lat

I Milena Płocka ARPiT Koluszki 24,51 sek.

II Hanna Wojdera Koluszki 25,05 sek.

III Pola Nagocka Kaletnik 30,79 sek.

IV Katarzyna Rajska Koluszki 32,21 sek.

V Zuzanna Staniaszek Koluszki 34,21 sek.

VI Małgorzata Kompa Gałków Mały 35,47 sek.

7.Aleksandra Kazimierczak Bogdanka 37,41

8.Nadia Karwacka Brzeziny  39,20 sek.

9.Ada Banaszczak Koluszki 40,52 sek.

10. Lena Wieczorek Gałków Mały 41,20 sek.

Bieg 100 m chłopcy 2-5 lat

I Fabian  Racz Koluszki  27,58 sek.

II Adam Sołtysiak 40,74 sek

III Wojciech Wojdal Koluszki 45,09 sek.

IV Szymon Pietrzak Lipiny 45,73 sek.

V Krzysztof Walczak Koluszki 1,00,01 min.

VI Daniel Sanchez-Groński Koluszki 1,00,93 min.

7.Jan Dróżdż Koluszki 1.34,11 min.

Bieg 250 m. dziewczęta 6-7 lat

I Aleksandra Wypych Koluszki 58,43 sek.

II Nikola Racz Koluszki 1.03,38 min.

III Martyna Drzewiecka Słotwiny 1.09,56 min.

IV Jagoda Pudlarz Gałków Duży 1.12,34 min.

V Agata Banaszkiewicz Kazimierzów 1.14,02 min.

VI Małgorzata Kazimierczak Bogdanka 1.15, 08 min.

Bieg 250 m. chłopcy 6-7 lat

I Damian Kobyłecki Koluszki 55,58 sek.

II Mateusz Bankowski 1.00.06 min.

III Krzysztof Papiewski Janówka 1.05,23 min.

IV Bartek Barwiński Koluszki 1.24,52 min.

V Marcel Wilkowiecki Gałków Mały 1.25,90 min.

VI Karol Szewczyk Koluszki 1.26,40 min.

7. Dawid Wojdal Koluszki 1.28,40 min.

Bieg 250 m. dziewczęta 8-9 lat

I Julia Gajewska 42,21 sek.

II Patrycja Krupińska Stefanów 43,02

III Adrianna Paradecka Rąbień 44,43 sek.

IV Weronika Skrzyńska Brzeziny 44,96 sek.

V Wiktoria Wieczorek Gałków Mały 45,30 sek.

VI Natalia Sadowska Borowa 45,55 sek.

7.Julia Banaszkiewicz Kazimierzów 46,01 sek.

8.Alicja Klepacz Koluszki 46,02 sek.

9.Sylwia Janik Koluszki 47,04 sek.

10. Zuzanna Banaszkiewicz Kazimierzów 47,20 sek.

11.Ewa Kompa Gałków Mały 47,89 sek.

Bieg 250 m. dziewczęta 8-9 lat

I Wojciech Kasior Nowosolna  43,07 sek.

II Mateusz Stec Koluszki 44,80 sek.

III Alan Kołodziejczyk Gałków Mały 45,22 sek.

IV Patryk Klimacki Koluszki 46,00 sek.

V Kamil Depta Stefanów 46,24 sek.

VI Michał Kacprzak Justynów 46,44 sek.

7.Kacper Barwiński Koluszki 47,02 sek.

8.Piotr Potański Gałków Mały 47,44 sek.

9.Stanisaław Radziszewski Koluszki 48,83 sek.

10. Antoni Krawczyk Koluszki 52,54 sek.

Bieg 500m. dziewczęta 10-11 lat

I Patrycja Czuj Koluszki 1.47,38 min.

II Maja Staniaszek Koluszki 1.57,72 min.

III Wiktoria Biskupska Gałków Duży 2.00.33 min.

IV Wiktoria Kaczmarek Koluszki 2,02,04 min.

V Nikola Karwacka Brzeziny 2,02,86 min.

VI Weronika Nowak Koluszki 2,13,64 min.

7.Marzena Kacprzak Koluszki 2,36,20 min.

Bieg 500 m. chłopcy 10-11 lat

I Igor Szczepaniak  Justynów 1.34,46 min.

II Patryk Stec Koluszki 1.38,60 min.

III Krzysztof Kamiński 1.39,98 min.

IV Damian Depta Stefanów 1.40,10 min.

V Bartosz Płocki Koluszki 1.40,20 min.

VI Kacper Pietrzak Gałków Mały 1.41.84 min.

7.Franciszek Kobus Puchała Koluszki 1.42,20 min.

8.Łukasz Bankowski Gałków Duży 1.42,64 min.

9.Dawid Kuśmirek Koluszki 1.43,64 min.

10. Maciej Solarek Koluszki 1.44,90 min.

11. Kajetan Niekraszewicz Łódź 1.45, 46 min.

12. Wojciech Wojdera Koluszki 1.45,98 min.

13. Łukasz Kowalik Felicjanów  1.48,20 min.

14. Norbert Kałużyński  Koluszki 1.49,50 min.

Bieg 1000 m. dziewczęta 12-13 lat

I Anita Krasińska Nowosolna 5.05,20 min

II Edyta Wiktorek Kędziorki 5.10,25 min

III Klaudia Sobczak Koluszki 6.03,30 min

Bieg 1000 m. chłopcy 12-13 lat.

I Michał Bankowski Gałków Duży 3.48,55 min.

II Miłosz Olejniczak Koluszki 3.48,59 min.

III Wiktor Stępniewski Koluszki 4.35,20 min.

IV Mateusz Solarek Koluszki 4.50,03 min.

Bieg 1000 m. dziewczęta 14-16 lat

Magdalena Pierzchała Justynów 4.22,30 min.

Bieg 1000 m. chłopcy 14-16 lat

I Michał Wiktorek Kędziorki 3.17,58 min.

II Adrian Wieczorek Długie 4.30,05 min.

Bieg 2500m dziewczęta 17-20 lat

Paulina Piwowar Koluszki 13.05.min.

Magdalena Pierzchała Justynów 10.57 PK

Bieg 2500m chłopcy 17-20 lat

Michał Wieczorek Przanowice 9.18,02 min.

Michał Wiktorek Kędziorki 10.16,06 PK

Bieg 5000 m mężczyźni 21-35 lat

I Błażej Skowroński Koluszki 17.51,00 min.

II Marcin Łęgocki Żakowice 22.45,02 min.

III Mariusz Wojdal Koluszki 29.30 min.

Bieg 5000m mężczyźni 36-45 lat

I Rafał Kazimierczak Bogdanka 21.34,02 min.

II Dominik Taroń Gałków Mały 24.49,06 min.

III Sławomir Kacprzak Justynów 

Bieg 5000m kobiety 46 lat +

I Małgorzata Jagiełło Koluszki 25,00,02 min.

II Joanna Mędrek Koluszki 29,30,04 min.

Bieg 5000m. mężczyźni 46+

I Waldemar Kotynia Koluszki 22.10,04 min.

II Jacek Balicki Biegacz Nowosolna 28.52 min.

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe oryginalne dyplomy, najlepsi medale, zwycięzcy puchary i kwiaty wręczane przez z-cę Burmistrza Krystynę Lewandowską, Przewodniczącą Rady Miejskiej Annę Szostak, działaczy LKS Koluszki Piotra Mroza, Krzysztofa Dobrogoszcza i Mirosława Leśniewicza oraz  sędziego głównego Antoniego Tomczyka

 LKS Koluszki serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji biegów:  Urzędowi Miejskiemu w Koluszkach, Dyrekcji i  pracownikom OSiR w Koluszkach, Koluszkowskiemu Klubowi Sportowemu  Koluszki sędziom: Adamowi Zylbersztajn, Joannie Jeżynie, Anecie Mrówce, Małgorzacie Jagiełło, Marcinowi Puszewkiewiczowi, Jarkowi Kłosińskiemu i kwiaciarniom: „Ruta” i „Flores”  w Koluszkach za ufundowanie przepięknych bukietów kwiatowych. Następny3. Bieg GP Koluszek „ Kwietny Bieg Radości’ w dniu 20.06.2015 r. OSiR Koluszki ul. Zagajnikowa 11.

Do klasyfikacji generalnej GP Koluszek w biegach przełajowych 2015 brane są punkty z 4.spośród 5. biegów, więcej regulamin www.lkskoluszki.org 

Opublikowano w: