Marcin Puszewkiewicz wygrywa w 3. Kwietnym Biegu Radości

2615 Przy padającym deszczu i chłodzie miłośnicy biegania po raz trzeci w tym roku spotkali się na Rochnie, rywalizując na dystansach od 100 do 5000m. W zawodach zorganizowanych przez LKS Koluszki, Urząd Miejski w Koluszkach i Hotelu nad Mrogą, wystartowało blisko 60 zawodników: z Gałkowa Małego i Dużego, Różycy, Będzelina, Stefanowa, Leosina, Łodzi, Brzezin, Bogdanki, Rochny, Bielaw, Przanowic, Nowosolnej Kędziorek ,Eufeminowa, Bielaw, Łodzi, Janówki, Opoczna, Justynowa, Nowego Bedonia i Koluszek.

Przy nieobecności Krzysztofa Pietrzyka udział  w mistrzostwach Europy, zwyciężył w biegu głównym na 5 km. drugi świetny zawodnik LKS Koluszki Marcin Puszewkiewicz, który po niemalże półrocznej kontuzji powraca do zdrowia i biegania.

Wyniki:

Bieg 100 m.

Dziewczęta 2-5 lat

I miejsce Milena Płocka Koluszki

II miejsce Małgorzata Kazimierczak Bogdanka

III miejsce Aleksandra Kazimierczak Bogdanka

IV miejsce Ada Banaszczak Koluszki

Chłopcy  

I miejsce Karol Szewczyk Koluszki

II miejsce Fabian Racz Koluszki 

Dziewczęta 6-7 lat

I miejsce Anna Szulc Będzelin

II – III miejsce Sylwia Janik  i Aleksandra Wypych obie Koluszki

IV miejsce Weronika Skrzyńska Brzeziny

V miejsce Nikola Racz Koluszki

Chłopcy 6-7 lat

I miejsce  Mieszko Jarzębski Łódź

II miejsce Nikolas Szczepaniak Rochna

III miejsce Alan Maciejewski Koluszki

IV miejsce Mateusz Bankowski Gałków Duzy

Bieg 200 m.

Dziewczęta 8-9 lat

I miejsce Emilia Piera Różyca

II miejsce Julia Gajewska Koluszki

III miejsce Oliwia Przygodzka Koluszki

IV miejsce Oliwia Racz Koluszki

 Chłopcy 

I miejsce Bartek Płocki  Koluszki

II miejsce Damian Depta Stefanów

III miejsce Łukasz Bankowski Gałków Duży

IV miejsce Kamil Depta Stefanów

V miejsce Stanisław Radziszewski Koluszki

Bieg 400 m.

Dziewczęta 10-11 lat

I miejsce Patrycja Czuj Leosin

II miejsce Patrycja Chachuła Gałków Mały

III miejsce Edyta Wiktorek Kędziorki

IV miejsce Marzena Kacprzak Koluszki

Chłopcy

Patryk Grzejszczyk Koluszki

Bieg 800 m.

Dziewczęta 13-14 lat

I miejsce Anita Krasińska Łódź

II miejsce Klaudia Sobczak Koluszki

III miejsce Julia Golińska Bogdanka

Chłopcy

I miejsce Michał Bankowski Gałków Duzy

II miejsce Mariusz Piera Różyca

Bieg 1000 m.

Dziewczęta 14-16 lat

I miejsce Paulina Ciesielska Łódź

II miejsce Paulina Markiewicz Eufeminów

Chłopcy

I miejsce Michał Wieczorek Przanowice (3,20)

II miejsce Michał Wiktorek Kędziorki (3,36)

Bieg 3000 m.

Kobiety

Paulina Piwowar Koluszki

Bieg 5000m.

Mężczyźni 21-30 lat

I miejsce Marcin Puszewkiewicz Bielawy  (18,09)

II miejsce Łukasz Pawlak Koluszki (31,20)

Kobiety 31-40 lat

Monika Glonek-Sikora Redzeń Stary (24,03)

Mężczyźni 31-40 lat

I miejsce Rafał Kazimierczak Bogdanka(19,20)

II miejsce Dariusz Zieliński Nowosolna (20,58)

III miejsce Jarosław Szewczyk Nowy Bedoń( 22.08)

IV miejsce Mariusz Racz Koluszki (23,36)

Kobiety 41-50 lat

I miejsce Małgorzata Jagiełło Koluszki (23,10)

II miejsce Joanna Mędrek Koluszki (29,21)

Mężczyźni 51 +

Jacek Balicki Nowosolna (26,21)

Marsz Nordic Walking 3 km

I miejsce Krzysztof Rodak Janówka 23,14 min

II miejsce Stanisław Nalewaj Bukowiec 23,42 min,

III miejsce Anna Rodak Janówka 23,45 min

IV miejsce Robert Maniak Janówka 23,45,2 min

V miejsce Jadwiga Sońta Justynów 26,25 min

VI miejsce Krystyna Nalewaj Bukowiec 27,11 min

VII miejsce  Barbara Janyst Janówka 27,30 min

VIII miejsce Barbara Dorosławska Opoczno  

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy,  upominki, słodycze i napoje. Organizatorzy serdecznie dziękują za sprawną obsługę sędziowską m.in. Ewie i Adamowi Zylbersztajn Zwycięzców nagradzali działacze LKS  Koluszki Ewa Mielczarek, Piotr Mróz, Mirosław Leśniewicz i Antoni Tomczyk. Następny 4.  bieg z cyklu Grand Prix Koluszek 2014  3. Wrześniowy cross „Pożegnanie Lata”  w dniu 06.09.2014 r. Rochna 

Pozdrawiam
Antoni Tomczyk
Opublikowano w: