LKS Koluszki

Po raz 11. Koluszki uczestniczą w ogólnopolskiej akcji „POLSKA BIEGA”

3536 Na obiektach OSiR u w Koluszkach podczas 11. edycji Polska Biega, na dystansach od 100 do 5000 m. ścigało się 96 zawodników przybyłych z: Kaletnika, Gałkowa Małego i Dużego, Justynowa, Brzezin, Bogdanki, Lipin, Kazimierzowa, Słotwin, Janówki, Rąbienia, Borowej, Stefanowa, Nowosolnej, Łodzi, Felicjanowa, Katarzynowa, Kędziorek, Długiego, Przanowic, Żakowic i Koluszek. Najmłodszymi zawodnikami byli 2 latkowie z Koluszek Jan Dróżdz i Daniel Sachez- Groński, którzy 100 m. dystans pokonali....szybkim marszem.

Opublikowano w:

Koluszkowskie 1 Majowe bieganie w deszczu i słońcu

3499 W 1 Majowym bieganiu organizowanym przez LKS Koluszki i przy współpracy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, było słonecznie i deszczowo. W bieganiu najmłodszych, na kilka minut przed rozpoczęciem zawodów na startujących na 100 metrów dziewczynek  spadł pierwszy majowy deszczyk, który dość mocno „ zlał” miluśkich sportowców. Nie przeszkodziło to jednak w mocnej rywalizacji biegający 3-5 letnich zawodników.

Opublikowano w:

1 MAJOWY BIEG LUDZI NAUKI i PRACY

3435 1 maja LKS Koluszki zaprasza na 1 Majowy Bieg Ludzi Nauki i Pracy, który zainauguruje cykl biegów GP Koluszek. W ramach imprezy odbędą się biegi od 100 metrów do 5000 metrów. Centrum zawodów zlokalizowane będzie na terenie SOSW Koluszki przy ul. Budowlanych 8 w Koluszkach. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą w dniu zawodów. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymają pamiątkowe dyplomy. Organizatorami biegu są LKS Koluszki przy współpracy Urzędu Miejskiego i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Koluszkach.

Opublikowano w:

8. Jesienny Cross Przyjaźni przeszedł do historii!

2951 Przy słonecznej pogodzie w pięknej jesiennej scenerii na terenie Hotelu nad Mrogą i na duktach leśnych wokół akwenu wodnego na Rochnie, LKS Koluszki po raz 8. przeprowadził bieg przyjaźni koluszkowsko-brzezińskiej, wystartowało blisko 70 zawodników z Bogdanki, Gałkówka, Będzelina, Brzezin, Słotwin, Rochny, Długiego, Kędziorek, Różycy,  Łodzi, Stefanowa, Justynowa, Leosina, Przanowic, Zalesia i Koluszek. W ciągu 8.

Opublikowano w:

Marcin Puszewkiewicz wygrywa w 3. Kwietnym Biegu Radości

2615 Przy padającym deszczu i chłodzie miłośnicy biegania po raz trzeci w tym roku spotkali się na Rochnie, rywalizując na dystansach od 100 do 5000m. W zawodach zorganizowanych przez LKS Koluszki, Urząd Miejski w Koluszkach i Hotelu nad Mrogą, wystartowało blisko 60 zawodników: z Gałkowa Małego i Dużego, Różycy, Będzelina, Stefanowa, Leosina, Łodzi, Brzezin, Bogdanki, Rochny, Bielaw, Przanowic, Nowosolnej Kędziorek ,Eufeminowa, Bielaw, Łodzi, Janówki, Opoczna, Justynowa, Nowego Bedonia i Koluszek.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość