Spotkania biegowe "Kobietki Biegają..."

1338 Chcesz biegać, ale nie czujesz się bezpiecznie w ciemnym parku? Słusznie. Nie biegaj sama! Brak Ci motywacji zaraź się naszą pasją! Boisz się brzydkiej pogody, razem raźniej! Nie wiesz jak trenować, korzystaj z naszego doświadczenia. Zapraszamy na bezpłatne spotkania biegowe dla początkujących kobiet pod hasłem: Kobietki Biegają ... Nasze spotkania biegowe są całkowicie BEZPŁATNE. Zajęcia skierowane są do początkujących biegaczek (tych, które właśnie zaczynają lub planują zacząć bieganie) bez względu na wiek, kolor skóry czy przekonania:) Spotykamy się raz w tygodniu, o stałej godzinie, w ustalonym miejscu. Treningi odbywają się bez względu na warunki atmosferyczne - wystarczy 1 zdeklarowana uczestniczka! 

UWAGA! Obowiązują zapisy (to dlatego żebyśmy nie czekali na Was niepotrzebnie w ciemnym parku:) Żeby się zapisać wystarczy wysłać maila na admin@kobietkibiegaja.pl lub telefonicznie bezpośrednio z osobą prowadzącą - najpóźniej w przeddzień spotkania. Jeśli zapisałaś się, a wiesz, że z jakiegoś powodu jednak nie przyjdziesz - poinformuj nas!

Przewidujemy od czasu do czasu dodatkowe “atrakcje” w ramach spotkań biegowych:) Szczegóły wkrótce!

Opublikowano w:

Odpowiedzi

Portret użytkownika Gość

Fajna inicjatywa

Gdyby to miało być faktycznie dla zupełnie początkujących Pań to bardzo chętnie porzuciłabym kije i zamiast maszerować ,spróbowałabym biegać, ale znając życie pojawią się Panie, które już biegają i wtedy takie początkujące, bez formy jeszcze , nie mają szans :)
Portret użytkownika Gość

Spotkania SĄ dla

Spotkania SĄ dla początkujących! I będą prowadzone pod kątem zupełnie początkujących właśnie:) Serdecznie zapraszamy - zapewniam, że nie będzie trzeba nikogo "gonić" po parku:):):) Kasia
Portret użytkownika Gość

w którym parku?

w którym parku?
Portret użytkownika Gość

18:00 Park "na Zdrowiu".

18:00 Park "na Zdrowiu". Spotykamy się przed wejściem do Aquaparku FALA przy al. Unii Lubelskiej 4. najbliższe spotkanie za tydzień - 31 października czyli w Halloween:)