GP Arturówka 2012 - podsumowanie

1385

Tegoroczna rywalizacja biegowa w ramach cyklu Grand Prix Arturówka dobiegła końca, czas na podsumowania. W klasyfikacji generalnej i wiekowych uwzględniane były cztery najlepsze wyniki uzyskane przez startujących, w klasyfikacji drużynowej o miejscu decydowała suma punktów zgromadzonych przez reprezentantów klubów (drużyn), którzy ukończyli wymagane cztery biegi. Poprzez uczestnictwo w poszczególnych imprezach cyklu, radość z biegania i rywalizacji zaznało 157 pań i 724 panów, wszystkim serdecznie dziękujemy.

VIII edycja naszego GPA składała się z sześciu biegów:

  • 22 kwietnia - VI Bieg Wdzięczności - Konstantynów Łódzki, długość trasy  ~ 6 km,
  • 28 kwietnia - IV Dycha Justynów - Janówka - Justynów, długość trasy ~ 10 km,
  • 12 maja - XXXIII Textilcross - Arturówek, długość trasy  ~ 10 km,
  • 23 czerwca - VI Bieg Świętojański - Arturówek, długość trasy  ~ 10 km kobiety i ~ 15 km mężczyźni,
  • 01 września - II Bieg Fabrykanta, długość trasy  ~ 10 km,
  • 16 września - Biegam Po Łodzi 2012 - Las Łagiewnicki, długość trasy  ~ 10 km, 

razem więc panie przebiegły ~ 56 km, a panowie ~ 61 km. To prawie półtora dystansu maratońskiego. 

Wśród pań najwięcej punktów, 398, zgromadziła Monika Kaczmarek z Szakali Bałut przed ex aequo Sylwią Badowską z Fun-Run Team/KB Arturówek i Justyną Grzelewską z Szakali Bałut, obie panie zdobyły po 392 punkty oraz Katarzyną Chorzewską z biegampolodzi.pl team, której 366 punktów dało trzecie miejsce. W pierwszej trójce panów różnice punktowe były nieco większe. Zwyciężył Krzysztof Pietrzyk z LKS Koluszki zdobywając 398 punktów, drugi w rywalizacji był Leszek Marcinkiewicz z biegampolodzi.pl team z 384 punktami a trzecie miejsce zajął Michał Stawski z biegampolodzi.pl team ze zdobytymi 371 punktami. Współzawodnictwo drużynowe na swoją korzyść „wybiegała” drużyna Szakali Bałut gromadząc 2605 punktów, druga najlepsza drużyna biegampolodzi.pl team „wybiegała” 2486 punktów, trzecia drużyna, Biegacz Nowosolna „wybiegała” 1944 punkty. 

Szczegółowe zestawienie wyników VIII Grand Prix Arturówka znajduje się pod adresem http://www.kbarturowek.pl/images/ws/gpa/gpa_2012_pub.xls.

Uroczyste zakończenie i dekoracja zwycięzców odbędzie się po zawodach Światowego Dnia Biegania w dniu 11 listopada 2012 roku. 

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy 11 listopada na godzinę 11-tą na bieg z okazji Światowego Dnia Biegania i podsumowanie Grand Prix Arturówka ok. godz.12:30 . Szczegółowe informacje na stronie www.kbarturowek.pl

Zarząd KB „Arturówek”-Łódź

 

Opublikowano w:

Odpowiedzi

Portret użytkownika kamil

Otwiera Wam się plik z wynikami?

Bo albo jest uszkodzony albo problem leży w moim kompie. pzdr, kamil
Portret użytkownika sobek

u mnie działa :)