KB Arturówek

New York, New York - wspólny wyjazd.

2422 W listopadzie odbędzie się jeden z największych maratonów na świecie czyli „New York Marathon”, niedawno obyło się losowanie uczestników i jednym z szczęśliwców został nasz kolega z KB Arturówek – Jacek Klepacz. Jak wiadomo najlepiej podróżuje się w towarzystwie, Jacek zwrócił się do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu chętnych na wspólny wyjazd: „poszukuję osoby (grupy osób) z Łodzi i okolic, chętnych na wspólny wyjazd do  Nowego Jorku na maraton (2 listopada 2014). Pobyt tam planuję na min. 1 tydzień max. do 2 tyg.

Opublikowano w:

W sobotę Światowy Dzień Biegania w Arturówku

2176 Już w najbliższą sobotę odbędzie się jubileuszowy X Światowy Dzień Biegania, którego organizatorem jest KB Arturowek Łódź. W tegorocznej edycji zawodnicy do wyboru będą mieli trzy dystanse 5 km, 10 km i 15 km. W biegu obowiązuje limit 200 biegaczy. Trasa już tradycyjnie wytyczona będzie a terenie lasu Łagiewnickiego, a biuro zawodów zlokalizowane będzie w Arturówku przy ulicy Skrzydlatej 75.

Opublikowano w:

Zapisz się na jubileuszowy X Światowy Dzień Biegania

2142 W dniu 9 listopada o godzinie 11:00 odbędzie się jubileuszowy X Światowy Dzień Biegania – w tym roku rywalizować będzie można na jednym z trzech dystansów –  do wyboru : 5, 10 lub 15 kilometrów. Trasa biegu wyznaczona zostanie na pętli długości ok. 4700 m przez malowniczy Las Łagiewnicki. Start i meta umiejscowione będą w MOSiRze.  Planowany jest elektroniczny pomiar czasu. Organizator (Klub Biegacza „Arturówek” Łódź) zapewnia  upominki  – niespodzianki na mecie  oraz medale jakich jeszcze nie było!

Opublikowano w:

KB Arturówek zaprasza na Światowy Dzień Biegania

2086 Czy wiecie, że w listopadzie jest Światowy Dzień Biegania? A czy może być lepszy sposób na świętowanie tego dnia niż wspólne bieganie? Własnie dlatego KB Arturówek zaprasza wszystkich biegaczy na zawody w lesie Łagiewnickim, które odbędą się 9 listopada. Startujemy o godzinie 11:00. Mamy nadzieję, że skusi was formuła biegu 5-10-15, gdzie każdy z biegaczy będzie mógł zdecydować jaki dystans chce pokonać. Jedna impreza, trzy biegi do wyboru. Zapisy wystartują w pierwszej połowie września.

Opublikowano w:

Nieoficjalny VII Bieg Świętojański

1929 Święto Kupały znane było przed wiekami jako święto ognia, wody, radości i miłości. Wywodzące się z tradycji pogańskich, przetrwało aż do naszych czasów. Jak co roku zapraszamy Was do Arturówka na Bieg Świętojański. Tym razem będzie to nieformalna edycja biegu, w formie biegu przyjaźni. Będzie to także okazja do obchodów 10-lecia Klubu Biegacza Arturówek Łódź. Startujemy w sobotę 22 czerwca o godzinie 19.00 w Arturówku, sprzed recepcji MOSiR. Podzielimy się na dwie grupy. Pierwsza sportowa, druga rekreacyjna.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość