Trening

Grupa biegaczy Reebok Run Crew z Łodzi rzuciła wyzwanie pozostałym miastom!!

5474 Celem jest jak najwyższa frekwencja na pierwszych zajęciach we wrześniu. Pokażmy, że Łódź nie ma sobie równych w całej Polsce! Trening jest bezpłatny, skierowany do osób w różnym wieku i dostosowany do każdego poziomu zaawansowania.

Wchodzicie w to?

Gdzie: Łódź, przy wejściu do ZOO

Kiedy: wtorek (4 września)

O której: 19:00

Opublikowano w:

Darmowe treningi Reebok Run Crew w Łodzi!!

5436 Grupa Reebok RUN CREW, zaprasza na darmowe treningi. W każdy wtorek o godz. 19:00 w parku na Zdrowiu, będziecie mogli wziąć udział w treningu biegowym według autorskiego programu biegowego Aerobic Capacity. Metoda została opracowana przez Chrisa Hinshawa - 10-krotnego uczestnika zawodów na dystansie Ironman, a obecnie trenera najlepszych na świecie zawodników CrossFit.

Opublikowano w:

TRUCHTem po lesie!

5425 Ruszają bezpłatne treningi w Lesie Łagiewnickim, które poprowadzi Maurycy Oleksiewicz z Trucht Team. 

Jeżeli:

➜ Szukasz urozmaicenia?

➜ Nie wiesz jak realizować treningi siły biegowej?

➜ Planujesz starty w biegach przełajowych, a może w górach?

➜ Chcesz poznać nowych ludzi z pasją?

Opublikowano w:

Scieżka dla biegaczy na Zdrowiu

4487 Dzięki budżetowi obywatelskiemu w parku na Zdrowiu powstanie ścieżka dla biegaczy i wyremontowana zostanie nawierzchnia. Autorem projektu jest Krzysztof Ruciński 

- Projekt ma już gotową dokumentację i wybrany został wykonawca. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, do jesieni będziemy mieli 2km amortyzowanej nawierzchni na Zdrowiu – wyjaśnia pomysłodawca ścieżki na zdrowiu.

Opublikowano w:

Grupa RETKINIA RUN zaprasza

4223 Grupa RETKINIA RUN zaprasza wszystkich miłośników biegania na wspólny trening w każdy piątek- godz 20.15 - zbiórka pod ZOO - 10 km w nienerwowym tempie. IDEĄ NIENERWOWEJ DYSZKI JEST SPOKOJNE BEGANIE. Czas na poznanie się, pogadanie, podzielenie się doświadczeniami, planami, umawianie sie na wspólne starty w zawodach. NIE ŚCIGAMY SIĘ. Biegamy w spokojnym tempie ok 6 min/ km.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość