Trening

Darmowe treningi Reebok Run Crew w Łodzi!!

5436 Grupa Reebok RUN CREW, zaprasza na darmowe treningi. W każdy wtorek o godz. 19:00 w parku na Zdrowiu, będziecie mogli wziąć udział w treningu biegowym według autorskiego programu biegowego Aerobic Capacity. Metoda została opracowana przez Chrisa Hinshawa - 10-krotnego uczestnika zawodów na dystansie Ironman, a obecnie trenera najlepszych na świecie zawodników CrossFit.

Opublikowano w:

TRUCHTem po lesie!

5425 Ruszają bezpłatne treningi w Lesie Łagiewnickim, które poprowadzi Maurycy Oleksiewicz z Trucht Team. 

Jeżeli:

➜ Szukasz urozmaicenia?

➜ Nie wiesz jak realizować treningi siły biegowej?

➜ Planujesz starty w biegach przełajowych, a może w górach?

➜ Chcesz poznać nowych ludzi z pasją?

Opublikowano w:

Scieżka dla biegaczy na Zdrowiu

4487 Dzięki budżetowi obywatelskiemu w parku na Zdrowiu powstanie ścieżka dla biegaczy i wyremontowana zostanie nawierzchnia. Autorem projektu jest Krzysztof Ruciński 

- Projekt ma już gotową dokumentację i wybrany został wykonawca. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, do jesieni będziemy mieli 2km amortyzowanej nawierzchni na Zdrowiu – wyjaśnia pomysłodawca ścieżki na zdrowiu.

Opublikowano w:

Grupa RETKINIA RUN zaprasza

4223 Grupa RETKINIA RUN zaprasza wszystkich miłośników biegania na wspólny trening w każdy piątek- godz 20.15 - zbiórka pod ZOO - 10 km w nienerwowym tempie. IDEĄ NIENERWOWEJ DYSZKI JEST SPOKOJNE BEGANIE. Czas na poznanie się, pogadanie, podzielenie się doświadczeniami, planami, umawianie sie na wspólne starty w zawodach. NIE ŚCIGAMY SIĘ. Biegamy w spokojnym tempie ok 6 min/ km.

Opublikowano w:

Intensywność treningu biegacza

Bieganie jest bardzo proste, (tak mówią ludzie niebiegający) przecież każdy może to robić. Tak, to prawda, zgadzam się. Mówią też, że trening biegacza jest bardzo łatwy, wystarczy biegać. Nie, nie zgadzam się. I myślę, że podobnie podchodzi do tego tematu sporo ludzi biegających. Jeśli potraktujemy trening biegowy jako poprawę samopoczucia, bieganie dla zdrowia, to tak ale nie powinniśmy nazywać tej aktywności ruchowej treningiem.

Opublikowano w:
Subskrybuje zawartość