Partnerzy

chodzepolodzi.pl TEAM - inauguracja podczas GP Kozłowa Biskupiego w Nordic Walking

1038 27 maja reprezentowaliśmy drużynę Chodzepolodzi.pl TEAM i Grupę Dwa Kije Łódź w I zawodach z cyklu Grand Prix Kozłowa Biskupiego w Nordic Walking o puchar Stowarzyszenia Mała Ojczyzna. Impreza odbyła się w Kozłowie Biskupim blisko Sochaczewa.Zawody zorganizowało Stowarzyszenie Mała Ojczyzna i dobrze znani nam ze startów na terenie województwa łódzkiego Mistrzowie Polski Ewa i Józef Maciej  Brzezina. Start został poprzedzony krótkim instruktażem prawidłowej techniki chodu nordic walking i wymienione zostały zasady,które trzeba przestrzegać w nordicu. Trasa miała 5600 metrów i wiodła drogami Kozłowa. Nawierzchnia szutrowa była dość wymagająca jak dla nas lecz możliwe,że trasa następnych zawodów ulegnie zmianie. Sędziami zawodów byli wcześniej wymienieni Mistrzowie Polski,więc każdy starał się iść jak najlepiej technicznie. Impreza kameralna naszym zdaniem bardzo udana przede wszystkim z powodu bardzo miłej atmosfery i zdrowej rywalizacji. Na każdego zawodnika czekał medal,numer startowy, woda i batony :) Cały cykl obejmuje 6 startów co miesiąc aż do października. W każdym z marszy zawodnicy zdobywają punkty do klasyfikacji wiekowej,a najlepsi otrzymają puchary. Uważamy, że inauguracja nowego cyklu nordic walking udała się świetnie bo organizatorami byli ludzie znający się bardzo dobrze na tej dyscyplinie i z każdym kolejnym marszem liczba uczestników będzie rosła ;]

Łącznie wystartowało 24 osób. Pierwszy na mecie z czasem 35.21 min zameldował się  znany nam uczestnik wielu zawodów Dariusz Makulec z Sochaczewa. Drugie miejsce przypadło mi Przemkowi Stupnowicz z czasem 36.08 min (1 miejsce w kategorii wiekowej :) Trzeci na mecie był Zdzisław Pazurek ze Skierniewic z czasem 38.28 min,który też wielokrotnie startował w łódzkich imprezach. Pierwszą Panią na mecie (4 miejsce open) z czasem 39.06 min była Beata Kołodziejczak z Sochaczewa. 2 miejsce wśród kobiet przypadło Ewie Lipiec (41.52 min) z Sochaczewa,a na 3 pozycji uplasowała się Izabela Gołębiowska (44.41 min). Joasia Stupnowicz zajęła 15 miejsce (2 pozycja w kategorii wiekowej )z czasem 46.45 min.

Nie spodziewałem się,że zdobędę takie wysokie miejsce i tak dobry wynik dzień po X Biegu Ulicą Piotrkowską ale cóż-udało się :) Z pewnością zawitamy do Kozłowa Biskupiego jeszcze wielokrotnie bo na prawdę warto :) Więcej informacji na temat imprezy na stronie: www.malaojczyzna.org

Pozdrawiamy

Joasia i Przemek Stupnowicz

chodzepolodzi.pl TEAM

 

Opublikowano w:

Odpowiedzi

Portret użytkownika Gość

Gratulacje dla Joasi i Przemka

serdecznie gratulujemy i pozdrawiamy Kalina i Wiktor www.dwakije.pl
Portret użytkownika Gość

Joasia i Przemek

Joasia i Przemek StupnowiczOWIE. Pozdrawiam
Portret użytkownika sobek

skoro autor przyszła taką

skoro autor przyszła taką wersję to znaczy, że jest Ona poprawna!
Portret użytkownika Gość

Niestety, właściciel nazwiska

Niestety, właściciel nazwiska nie decyduje o poprawności zapisu (użycia) tegoż nazwiska. Czy gdyby państwo Stupnowiczowie (zakładam, że w metryce każdego z nich stoi "Stupnowicz") podpisali się "Stópnowicz" to też byłoby dobrze?
Portret użytkownika Gość

Dziwne.....

Ostatnio pod artykułem o nowej imprezie nordic walking ktoś napisał: ,,Brzezinowie! Powinno być: Ewa i Józef M. Brzezinowie. Państwo Brzezinowie powinni wiedzieć to najlepiej. Prosze zresztą zapytać Miodka (jeśli kto wątpi). '' Zapewne jak się domyślam to ta sama osoba,która teraz nie potrafi zdzierżyć błędu Asi i Przemka Stupnowicz,którego zresztą nie ma. Jeśli autorzy podpisali się Ewa i Józef M. Brzezina, Joasia i Przemek Stupnowicz to tak ma być i koniec. To jest serwis biegowy i po co szukać dziury w całym?
Portret użytkownika Gość

jaki serwis biegowy - tu się

jaki serwis biegowy - tu się pisze głównie o chodzeniu
Portret użytkownika Gość

Brawo Joasia i Przemek-tak

Brawo Joasia i Przemek-tak trzymać ! Widzę że z Ciebie niezły redaktor - Janusz
Portret użytkownika Gość

Pozdrawiam Biskupa - Kozłow

Pozdrawiam Biskupa - Kozłow
Portret użytkownika Gość

Bez sensu

Dlaczego wszędzie muszą byc tacy czepialscy? Joasia i Przemek nie są małżeństwem, tylko mamą i synem (tej konkretnej mamy). Forma Stupnowicz jest O.K. M.Z.
Portret użytkownika Gość

Eh, to bardzo przyjemne,

Eh, to bardzo przyjemne, trzeba mieć odrobinę poczucia humoru, trochę luzu, traktować te wpisy z dystansem...