Wycieczka do Egiptu czyli Nordic Walking w Pęczniewie

2825 Zdzisiek Jaskólski i Ola Przybył mają przyjemność zaprosić na imprezę kijkową, mająca na celu propagowanie aktywności fizycznej, w szczególności Nordic Walking, integrację osób chodzących z kijkami oraz poznanie walorów turystycznych gminy Pęczniew. Zapraszamy wszystkich chodzących z kijkami – początkujących, jak i doświadczonych kijkarzy, 13.09.2014 roku do Pęczniewa , gdzie w pięknych okolicznościach przyrody odbędzie się plenerowa impreza, której głównym punktem programu będzie wycieczka do Egiptu. Rozpoczynamy o 9:00, Sumex, ul. Spacerowa 50. 

Przed rozpoczęciem marszu zapraszamy na mini szkolenie Nordic Walking dla osób początkujących. Po zakończeniu 10-kilometrowej trasy w pięknych okolicznościach przyrody Gminy Pęczniew oraz Zbiornika Jeziorsko na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, m.in. stretching, videoanaliza techniki marszu, prezentacja nowoczesnych form wspomagających trening Nordic Walking: bungypump, Black Ring, ekspandery. 

Po marszu zapraszamy uczestników na ognisko z degustacją regionalnych smakołyków oraz losowanie upominków. 

Udział w imprezie jest bezpłatny – a wszystko to dzięki hojności Sponsorów i Partnerów.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijów na czas trwania imprezy.

Wszelkie informacje i zapisy pod numerami telefonów: 661 376 856, 691 541 282

Szczegółowy program imprezy na facebook

 

Opublikowano w:

Odpowiedzi

Portret użytkownika jasko

Egipt...

Portret użytkownika Norberto

Egipt. Reaktywacja

Jakie "chyba"? Tu nie ma "chyba"! Tu jest "za rok" i "na pewno"! a najlepsze było to, że wycieczka była jedyna w swoim rodzaju. Ze swojej strony dodam, że rozdzieliłem ją na część rekreacyjną i sportową: "do" zrobiłem w czasie 57 minut, "z" w czasie 50 minut

Norbert nordiclodz.blogspot.com