norris - blog

Triathlonowy Sprint w Augustowie: idziemy po życiówkę

5044 Minął niecały miesiąc od mojego pierwszego startu triathlonowego po rocznej przerwie i zmianie formuły zawodów, treningów, sprzętu oraz podejścia. Olsztyn okazał się moim wielkim sukcesem: przyzwoite czasy na każdym etapie, masa zabawy i radości ze startu, potwierdzenie dobrej formy. Nie pozostało nic innego jak podtrzymać formę i bawić się dalej!

Triathlon Olsztyn- sprint na strzepnięcie rdzy

4985 Minęło ponad półtora roku od mojego ostatniego startu w triathlonie. Po 7 startach (3 olimpijki i 4 połówki IM), 3 sezonach startów (2013-2015) przyszedł czas na rok 2016, kiedy z pewnych względów musiałem zrezygnować z trenowania triathlonu. Współorganizowałem Triathlon Stryków, i gdy tylko poczułem zapach neoprenu, wody, posłuchałem trzasku przerzutek i usłyszałem spikera dopingującego finiszerów- pojawił się głód powrotu na trasy.

Triathlon Przechlewo: próba ostateczna.

3877 Jaka jest definicja udanego startu w triathlonie? Pracujemy dla wyników, liczb, czy liczby pracują dla nas? Gdzie leży granica, po przekroczeniu której następuje rezygnacja? Granicę tę określają czynniki fizyczne, psychiczne czy niezależne, zewnętrzne? Na te, oraz wiele innych pytań, musiałem sobie odpowiedzieć po tegorocznym starcie w Przechlewie, na dystansie połowy Ironmana. Imprezie ostatniej w sezonie i mało brakło a ostatniej w życiu.

Subskrybuje zawartość