konvers - blog

Głosowanie w sprawie dawnego poligonu na Brusie

5244 Na portalu VOX POPULI odbywa się głosowanie nad zagospodarowaniem terenu po dawnym poligonie na Brusie. Zachęcam do głosowania i do uważnego przeczytania propozycji (np. w 1 propozycji nie ma słowem wspomniane ze cześć Brusa ma zostać oddane do dyspozycji dewelopera). Można też zgłaszać własne propozycje.

POMOCY!! półmaraton

Z powodów zawodowych, nie możemy pojawić się na naszej ulubionej imprezie sezonu - na Supermaratonie w Ozorkowie. W związku z tym szukamy jakiejś połowki w podobnym terminie jak Ozorków. Im bliżej Łodzi tym lepiej(ale jak coś fajnego dalej też chętnie). Jeśli macie jakieś pomysły to będziemy wdzieczni.

Drużyna na 36 PZU MW

2816 Hej. 28.09.2014 w Warszawie startuje 36 PZU Maraton Warszawski. W tym roku znów planujemy w nim udział. Zawsze w MW biegnie duża grupa "naszych" więc pomyśleliśmy, że moglibyśwy wystawić tam swoją drużynę. Musi się ona składać z 5 osób w tym jednej kobiety. 2 osoby juz mamy :) Jeśli ktoś chciałby się przyłaczyć to niech pisze tu bądź do mnie na mejla - konvers[malpa].o2.pl. Jak zwykle nasza drużyna nie ma parcia na pudło ale damy z siebie wszystko :) regulamin drużynówki mozna poczytac tu:

Subskrybuje zawartość