Partnerzy

Biegam i Chodzę po Łodzi

Letnie GP Łodzi – dekoracja już w niedzielę, ale bez certyfikatów!

2193 W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich zawodników sklasyfikowanych w letnim cyklu na dekorację, która odbędzie się w Parku 3 Maja po zawodach rozgrywanych w ramach zimowego GP Łodzi 2014. Niestety uczestnicy, którzy liczyli na imienne certyfikaty nie otrzymają ich, ponieważ na wszystkich czekać będą imienne medale! Zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji (biegi dziecięce, bieg główny oraz nordic walking) otrzymają pamiątkowe puchary.

Letnie GP Łodzi 2013 – podsumowanie

2146 Uczestnicy letniego cyklu Grand Prix Łodzi, rywalizowali w Parku Julianowskim, Parku na Zdrowiu i Lesie Łagiewnickim gdzie do pokonania mieli trasy o długości 10 km dla biegaczy i 5 km dla kijkarzy. W całym cyklu łącznie wystartowało 381 zawodników – z tego 241 biegaczy, 72 kijkarzy oraz 68 dzieci. W letnim GP Łodzi 2013 sklasyfikowanych zostało 108 uczestników: 67 biegaczy, 29 kijkarzy i 12 dzieci.

Biegam i Chodzę po Łodzi 2013 zakończone!

2114 W minioną niedzielę odbyły się ostatnie zawody z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi 2013, które rozgrywane były na terenach Parku Julianowskiego, Parku na Zdrowiu oraz dwukrotnie w Lesie Łagiewnickim. Dla urozmaicania rywalizacji podczas ostatniego biegu i marszu organizatorzy postanowili odwrócić trasę zawodów dzięki czemu uczestnicy zamiast podbiegać pod jedną górkę mieli jeden duży zbieg, a reszta trasy prowadziła cały czas lekko pod górkę.

Biegam i Chodzę po Łodzi 2013 - czwarta odsłona

2111 W najbliższą niedzielę odbędą się ostatnie zawody z letniego cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi 2013. Tym razem po raz drugi spotykamy się w Lesie Łagiewnickim, gdzie biegacze pokonają dwie 5 km pętle, a kijkarze jedną. Bieg główny oraz marsz poprzedzi rywalizacja najmłodszych uczestników, którzy rywalizować będą w trzech grupach wiekowych: przedszkolaki, szkoła podstawowa klasy 1-3 i 4-6. Wszystkie osoby, które nie dokonały zgłoszenia poprzez formularz z zgłoszeniowy do zawodów zapraszamy do biura zawodów (od strony ul. S.

Biegam i Chodzę po Lesie Łagiewnickim już 15 września!

2100 W najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia w tym roku odsłona cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi, zawodnicy rywalizować będą na trasie w lesie Łagiewnickim z lubianą przez wszystkich górką. Kijkarze do pokonania będą mieli jedno okrążenie o długości 5 km, a biegacze dwa o łącznym dystansie 10 km. Wzorem poprzednich odsłon letniego cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi start biegu głównego poprzedzi rywalizacja dzieci.

Subskrybuje zawartość