Biegam, bo lubię w Łodzi

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnością fizyczną na akcję stadionową Biegam, bo lubię. Bezpłatne zajęcia prowadzone przez Running Ekspertów trenerów II klasy lekkoatletyki odbywać się będą w każdą sobotę w godzinach 9:30-10:30 na stadionie lekkoatletycznym Akademickiego Związku Sportowego w Łodzi mieszczącego się przy ulicy Lumumby 22/26. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę nie tylko z bieganiem ale i również z innymi formami aktywności fizycznej. Zapraszamy również osoby chcące powrócić do formy jak i aktywnych biegaczy, pasjonatów Nordic Walking i innych poszukujących porad i  wskazówek treningowych. Jeśli brakuje Wam motywacji, zapału lub jeśli wyznaczyliście sobie cel sportowy to przyjdźcie na nasze zajęcia, a my chętnie pomożemy w realizacji Waszych planów.
Zapraszam już w tą sobotę 19.03. Pobijcie z nami rekord frekwencji w dniu otwarcia.
Organizatorem akcji  jest FUNdacja BIEGanie. Patronem są radiowa Trójka Polskiego Radia oraz portal bieganie.pl. Partnerzy: Powerade, Asics oraz Strauss.

Running Ekspertami są:
Małgorzata Pskit oraz Mariusz Kotelnicki

 

Biegam bo lubię - strona akcji.

Odpowiedzi

Portret użytkownika Gość

Biegam bo lubię 12/20011

Ponieważ w sobotę wieczorem zapowiada się ostra szamka w ramach znamienitego pierwszego spotkania wigilijnego naszego klubu, mam pytanie - Czy od rana w sobotę będzie można wyostrzyć apetyt biegając w ramach akcji Biegam bo lubię ?? pozdrawka - Paweł
Portret użytkownika Gość

jakie wrażenia z otwarcia z

jakie wrażenia z otwarcia z "biegam bo lubię"? może słówko od organizatorów lub jakiegoś uczestnika? Bardzo chciałem się tam pojawić ale niestety inne obowiązki. stąd moje pytanie.
Portret użytkownika Gość

sympatic otwarcie

miła atmosfera, dobra organizacja, dobra rozgrzewka, pozdrawiam Grześ Lewandowski