styczeń 2019

Półmaraton na raty Nordic Walking

Półmaraton na raty Nordic Walking

Dystans: ~6km

Miejsce: Łódź

Strona: https://www.facebook.com/events/2221559714774298/

Data: 
Sob, 02/02/2019 - 11:00 - 13:00
Opublikowano w:

Nie trać motywacji! Wystartuj w przełajowej „piątce”!

5565 Noworoczny zapał do aktywności fizycznej gaśnie z każdym dniem? Nie poddaj się - sprawdź się w zawodach CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden! To przełajowe 5 km w Parku Baden-Powella. Najbliższy bieg jest zaplanowany na niedzielę, 3 lutego. Elektroniczne zapisy trwają do końca dnia w środę, 30 stycznia. 

Opublikowano w:

Rekordowa odsłona 4. Trail Kamieńsk

5564 Ponad 430 biegaczy ukończyło w minioną niedzielę 4. Trail Kamieńsk, co jest nowym rekordem frekwencji. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy wytyczone na terenach Góry Kamieńsk, której wysokość wynosi 386 m n.p.m. Wśród startujących byli zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i debiutanci, byli również stali bywalcy biegów organizowanych pod szyldem Trail czy Ultra Kamieńsk. 

Opublikowano w:

Ultra Park czyli ultra weekend w Pabianicach

5563 Jedyny w Polsce bieg 48-godzinny, Supermaraton 100km i Ultramaraton 50km – to wszystko już w czerwcu w Pabianicach w ramach UltraPark Weekend! Zapraszamy wszystkich biegaczy do udziału w niecodziennym, niepowtarzalnym i jedynym obecnie w Polsce wydarzeniu, jakim będzie „UltraPark Weekend 48h/100km/50km”. Jeśli szukacie płaskiego ultra, to wybierzcie któryś z trzech biegów jakie w dniach 07-09 czerwca odbędą się w Parku Wolności w Pabianicach.

Opublikowano w:

W najbliższą niedzielę biegacze opanują Górę Kamieńsk!

5562 Po raz czwarty biegacze zmierzą się zimą z Góra Kamieńsk. W najbliższą niedzielę startuje Trail Kamieńsk, do którego zgłosiła się rekordowa liczba ponad 500 zawodników z całej Polski. Zapisy zamknęły się na blisko miesiąc przed zawodami. Rywalizacja toczyć się będzie w zimowej scenerii na dwóch dystansach – 6 km i 30 km. 

Opublikowano w:

parkrun Łódź ku pamięci Pawła Adamowicza

5561 Drodzy biegacze,

Pomimo tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w ubiegłą niedzielę, postanowiliśmy nie odwoływać naszego najbliższego parkrunu w Łodzi (na sobotę ogłoszony został dzień żałoby narodowej). Łączymy się w bólu z bliskimi zmarłego Prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza, którego cześć uczcimy minutą ciszy przed startem. Chcielibyśmy prosić Was o nie ściganie się w najbliższą sobotę. Pobiegnijmy jak największą grupą jedynie z celem ukończenia.

Opublikowano w:

17. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run już ponad 1000 zapisanych biegaczy!

5560 Trwają zapisy na 17. edycję Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Po raz kolejny będzie to dwudniowa impreza. Bieg główny na 10 km wystartuje 25 maja 2019, a sześć dni wcześniej rywalizować będą dzieci i młodzież.

Uczestnicy biegu w tym roku pobiegną ulicą Piotrkowską, ale trasa będzie się różniła od tych z lat ubiegłych. W poprzednich edycjach rywalizacja rozpoczynała i kończyła się w okolicach Starego Rynku. Tym razem zrobią to na al. Politechniki, na wysokości Pałacu Sportu przy ul. ks. Skorupki, a Piotrkowską pobiegną nie na północ, a na południe. 

Opublikowano w:

CITY TRAIL Łódź: przełajowe bieganie w niełatwych warunkach

5559 13 stycznia odbył się czwarty bieg w ramach przełajowego cyklu CITY TRAIL w Łodzi. Z możliwości sprawdzenia się na 5-kilometrowej trasie w Parku Baden-Powella skorzystało 368 osób. Zwycięstwo odnieśli Zuzanna Mokros i Grzegorz Petrusiewicz. 

Opublikowano w:

Ponad 2600 zawodników na listach startowych DOZ Maratonu Łódź

5558 Już ponad 2600 osób opłaciło swój udział w kolejnej edycji DOZ Maratonu Łódź. Na liście startowej maratonu widnieje 1100 zapisanych i opłaconych biegaczy. Organizatorzy mają nadzieję, że 7 kwietnia na starcie królewskiego dystansu stanie co najmniej ponad dwa razy tyle uczestników. W organizację maratonu ponownie zaangażowały się władze Łodzi. Oprócz wsparcia finansowego, chcą przyciągnąć większą liczbę biegaczy, proponując darmową komunikację oraz zniżki do instytucji miejskich.

Opublikowano w:

VII Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM - ŁÓDŹ

5557 Po raz siódmy Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego organizuje „Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tropem Wilczym” w Łodzi. Impreza, która z jednej strony propaguje aktywny sposób spędzania wolnego czasu, a z drugiej jest swoistą formą oddania hołdu bohaterom polskiego podziemia antykomunistycznego odbędzie się w niedzielę 3 marca 2019 r. Formularz zgłoszeniowy do zawodów dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

Opublikowano w: