luty 2016

Czwarty Bieg Tropem Wilczym – blisko 500 biegaczy na mecie

4204 Po raz czwarty w całej Polsce odbył się „Bieg Tropem Wilczym”. W Łodzi biegacze rywalizowali na dystansie 5 km po raz drugi. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zawodników, lista startowa została zamknięta na ponad 14 dni przed zawodami, a sam bieg ukończyła rekordowa liczba 488 uczestników. Najszybciej 5 km trasę pokonali Tomasz Osmulski oraz Monika Szczepaniak. 

Opublikowano w:

I eduRun

I eduRun

Dystans: 1,6 km

Miejsce: Łódź - park im. M. Klepacza

Strona: www.targiedukacyjne.com

Data: 
Pt, 18/03/2016 - 12:00 - 15:00
Opublikowano w:

Bieg Charytatywny "Po Nowe"

Bieg Charytatywny "Po Nowe"

Dystans: 10 km, 5 km

Miejsce: Łódź - park na Zdrowiu

Strona: www.mosnr3.pl/bieg-po-nowe/

Data: 
Sob, 21/05/2016 - 15:00 - 18:00
Opublikowano w:

Pokonałem Mistrza czyli City Trail Szczecin po raz ostatni

4198 W minioną niedzielę wystartowałem po raz piąty w City Trail Szczecin. Założenie przed startem miałem takie jak zawsze – pobiec najmocniej jak się da. Na starcie nie było to wcale takie oczywiste. Po bardzo dobrym treningowo styczniu, luty już nie jest taki rewelacyjny. Niestety start w Trail Kamieńsk kosztował mnie więcej niż myślałem, regeneracja trwała ok. dwóch tygodni. Nie oznacza to jednak , że w tym okresie nie biegałem, po prostu klika treningów wyszło gorzej niż powinno.

IV bieg „Tropem Wilczym" już w niedzielę

4197 Już w niedzielę 28 lutego 2016 roku, Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zorganizuje wspólnie z Fundacją Wolność i Demokracja IV bieg „Tropem Wilczym w Łodzi. Jest to druga edycja organizowanego prze Stowarzyszenie biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi – Hanny Zdanowskiej. Zawody odbędą się na dystansach 5 kilometrów z pulą 500 miejsc oraz symbolizującym datę śmierci ostatniego z Wyklętych dystansie 1963 metrów.

Opublikowano w:

Bieg na 5 km podczas Półmaratonu w Pabianicach

4195 Podczas kwietniowego półmaratonu w Pabianicach odbędzie się bieg na 5km. Atrakcją biegu będzie nie tylko wspólny start z Półmaratonem, ale i wspólne pierwsze trzy kilometry, co pozwoli wszystkim początkującym biegaczom poczuć tę szczególną atmosferę dużego biegowego święta. Przypominamy, że Pabianicki Półmaraton zaplanowany jest na 3 kwietnia 2016 roku.

Regulamin Biegu na 5 km dostępny jest na stronie pabianickipolmaraton.pl

Opublikowano w:

Bieg i Marsz Powstańca już w sobotę

4193 W najbliższą sobotę 27 lutego w Dobrej startuje czwarta edycja Biegu Powstańca. Impreza towarzyszy uroczystym obchodom 153 rocznicy Bitwy pod Dobrą. Zawodnikom przyjdzie zmierzyć się z trudną, obfitującą w strome podbiegi 10-kilometrową trasą biegową oraz 6-kilometrową, malowniczą trasą marszu nordic walking. Rozegrane zostaną również biegi dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych. Biuro zawodów będzie mieściło się w Szkole Podstawowej w Dobrej i zostanie otwarte o godzinie 10:00.

Opublikowano w:

Ultramaraton do Gorących Źródeł

4192 Zdarza się, że maraton to za mało. Zwłaszcza w sezonie zimowym wycieczek biegowych, kiedy spotyka się grupa pasjonatów dłuższych dystansów. Oczywistą inspiracją imprezy jest Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł na 10km, który co roku w listopadzie przyciąga do Uniejowa ponad tysiąc biegaczy.

Opublikowano w:

Nadejszła chwila

 

4191 W zeszłym roku rozpoczęłam wątek szafiarski, takie tam gryzmolenie w temacie szeroko pojętego stylingu biegowego.

Obiecałam wpis w temacie : Nadejszła chwila rozkminić imiż kolegi Badyla. Jak to mówią obiecanki cacanki. Pytam się Badyla, czy mogę o nim napisać. Badyl na to: pisz co chcesz byle by dobrze. Pozbierałam materiały na temat Badyla, wrzuciłam do teczki i schowałam do szafy.

Krótko – co tu pisać o Badylu. Badyl jaki jest każdy widzi.

Wektor siły i rower.

4189 Żona triathlonisty to ma klawe życie. No dobrze, po kolei. Sobota wieczór. Pojadę jutro z kolarzami na trening – ma być fajna pogoda. Znowu na trening; może ze mną pojeździsz. W zasadzie to czemu nie, nie ma na razie reżimu przedstartowego czyli można nieco luźniej. Ale gdzie? Do Łodzi na kawę. Hmm. Daleko nie jest tylko 20 kilometrów myślę sobie. Pasuje, po śniadaniu ruszamy. Super; w końcu spędzimy razem trochę czasu, a nie tylko ten twój trening i trening.