lipiec 2015

III Międzynarodowy Bieg Uliczny MAKSY MILA

3684 MAKSY MILA to Międzynarodowy Bieg Uliczny ku czci św. Maksymiliana. Trzecia edycja biegu odbędzie się 12 września 2015 roku w Pabianicach na dystansie 10 mil franciszkańskich, czyli 16 km 670 metrów. Długość trasy jest nawiązaniem do numer obozowego Maksymiliana Marii Kolbego w Auschwitz. Gospodarzami biegu są miasta „kolbiańskie": w 2013 r. Teresin, w 2014 Zduńska Wola, w tym roku Pabianice. Wszystkie one oraz Oświęcim należą do Związku Gmin Związanych z Życiem św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Opublikowano w:

Ultra Kamieńsk – oficjalny trening na trasie biegu

3679 Ultra Kamieńsk to pierwszy górski bieg w środkowej Polsce, odbędzie się 3 października br. Zawodnicy będą rywalizować na dwóch dystansach 25 km i 50 km oraz w sztafetach. W najbliższą niedzielę na trasie biegu odbędzie się oficjalny trening – chcemy pokazać biegaczom z Łodzi i okolic trasę biegu mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca i organizator Ultra Kamieńsk – w planach mamy do pokonania jedną pętlę o długości ~26 km.

Opublikowano w:

Ścieżek biegowych Accenture i Szakali Bałut”- „Las Karolewski- ucieczka od otaczającej nas aglomeracji

3678 Szakale Bałut Łódź oraz Accenture LDC serdecznie zapraszają na kolejną wycieczkę biegową z cyklu „Ścieżek biegowych Accenture i Szakali Bałut”- „Las Karolewski- ucieczka od otaczającej nas aglomeracji”, która odbędzie się w sobotę 1 sierpnia. Jej dwudziestokilometrowa trasa  prowadzi przez najciekawsze zakątki okolicy,  po urokliwych alejkach spacerowych, pozwalających podziwiać uroki przyrody oraz po duktach leśnych, których sprężysta nawierzchnia daje wysiłkową przyjemność biegania.

Opublikowano w:

III Biegi Urodzinowe i Marsz Nordic Walking już za nami.

3677 W dniu 26 lipca br. na terenie stadionu MOSiR przy ul. Małachowskiego 5 oraz w Parku im. 3-go Maja i Parku im. Baden-Powella miał miejsce III Bieg Urodzinowy i Marsz Nordic Walking z okazji 592. rocznicy nadania naszemu miastu praw miejskich. Najpierw odbyły się biegi dziecięce (od przedszkolaków, przez szkoły podstawowe do gimnazjów) a następnie bieg główny i marsz nordic walking na dystansie 5920 m.

Opublikowano w:

V Bieg Fabrykanta – startują zapisy do biegów dziecięcych

3676 V Bieg Fabrykanta to nie tylko rywalizacja na dystansie 10 km. Jak co roku odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży. W tegorocznej edycji imprezy najmłodsi uczestnicy rywalizować będą w czterech grupach wiekowych: przedszkolaki, szkoły podstawowe z podziałem na klasy 1-3 i 4-6 oraz gimnazjum.

Opublikowano w:

Łódź rozpoczęła cykl CITY TRAIL onTour

3675 W poniedziałek, 27 lipca, w Łodzi rozpoczęła się letnia edycja CITY TRAIL. Pierwszy bieg CITY TRAIL onTour, bo tak nazywa się wakacyjna odsłona największego cyklu biegów w Polsce -  wygrał Krzysztof Pietrzyk. Wśród kobiet triumfowała Julia Kwiatkowska. Zawodnicy pokonali 5-kilometrową pętlę w Parku Piłsudskiego. Wynik najlepszego – Krzysztofa Pietrzyka to 17:00. Zwyciężczyni w klasyfikacji kobiet – Julia Kwiatkowska uzyskała wynik 21:43.

Opublikowano w:

Urodziny miasta Łodzi z pompą się obchodzi

Na przystanku stoi matka
i mówi – pacz, dziecko pacz-
Jedzie z grupą Pan M. Tracz
Celem tej relacji
Jest pochwała MOSiRekreacji.
Z okazji 592 urodzin Łodzi
przejechać się rowerem
nikomu nie zaszkodzi.
Jadą baby jak  szalone
zwiedzać stadion za stadionem.
I co je zachwyca?
Strefa osadzonego kibica.
Och!!! co to za grupa
co jedna to większa
Ania, Tania, Janeczka, Dorotka
usia, siusia
na końcu jak w czterech pancernych
Lidka i Marusia
es,es,es
wyjątkowo w domu
został pies.
Na lajtowym tempie
Panie przejechały

City Trail on Tour

City Trail on Tour

Dystans: 5 km plus biegi dla dzieci

Miejsce:  Łódź park im. J. Piłsudskiego

Strona: www.citytrail.pl

 

Data: 
Pon, 27/07/2015 - 16:00 - 19:00
Opublikowano w:

III Bieg Urodzinowy

III Bieg Urodzinowy

Dystans: ~6 km

Miejsce: Łódź - park 3 Maja

Strona: www.mosir.lodz.pl

Data: 
Niedz, 26/07/2015 - 09:00 - 12:00
Opublikowano w:

Onninen II Bieg na Wzniesieniach – koszulka w pakiecie

3674 Pakiet startowy Onninen II Biegu na Wzniesieniach, będzie zawierał m.in. koszulkę techniczną!  Impreza w Plichtowie (gmina Nowosolna) zaplanowana jest na 13 września 2015 roku, do zawodów zgłosiło się już blisko 140 zawodników. Organizatorzy do rozdania mają 350 koszulek technicznych. Trwają ostatnie korekty projektu koszulki i już niebawem zamieścimy ją na naszej stronie –mówi Bartosz Roszewski organizator biegu dodając cieszymy się, że dzięki współpracy z naszymi sponsorami: firmą Onninen oraz siłownią Stacja Nowa Sól możemy m.in. zapewnić wszystkim uczestnikom naszej imprezy pamiątkową koszulkę.

Opublikowano w: