wrzesień 2013

Miłosz Socha o debiucie w biegu Siedmiu Dolin

2123 Znowu niewyspany, znowu przestraszony wszechobecnym zamieszaniem, „przepakami”, odżywianiem i całym tym zdawałoby się niepotrzebnym sprzętem. Wszystko to wiedziałem. Wiedziałem, że będę sobie pluł w brodę, zacznę się szarpać z myślami, aż w końcu stwierdzę „Miłosz! Ty debilu! I po co Ci to znowu było”.! Wiedziałem, a jednak po roku pojawiłem się na linii startu Biegu Siedmiu Dolin i tym razem moja historia nie kończyła się na 66 kilometrze.

Opublikowano w:

Amelinium nie pomalujesz...

Amelinium nie pomalujesz tak samo, jak nie oszukasz swojego  organizmu podczas regeneracji po długim wysiłku. Długi wysiłek musi skutkować odpowiednio długim odpoczynkiem inaczej organizm sam Ci przypomni o nie spłaconym kredycie zaufania. Mijają 4 tygodnie od ukończenia IM, a ja w dalszym ciągu nie mogę odzyskać pełnej świeżości; zarówno psychicznej jak i fizycznej.

Budżet Obywatelski: Zagłosuj na parkrun Łódź

2122 Jeszcze tylko do końca soboty, 28 września można wesprzeć wniosek parkrun Łódź w głosowaniu na propozycje do Budżetu Obywatelskiego dla Łodzi na rok 2014. Numer wniosku parkrun to L0118, jest to wniosek ogólnomiejski. Wniosek został złożony przez biegaczy, ale jego realizacja wpłynie na wszystkich użytkujących park.

Wniosek zakłada:

Wyrównanie alejek w parku im. J. Poniatowskiego.

XXXII Łowicki Półmaraton Jesieni

2121 W niedzielę 22 września br. odbył się w Łowiczu XXXII Łowicki Półmaraton Jesieni. Do zawodów zgłosiło się 299 zawodników, biegu nie ukończyło dziesięciu uczestników. Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej mężczyzn został Damian KABAT (Bydgoszcz) z czasem 1:09:07, drugi na mecie był Bartosz MAZERSKI (Sztum)-1:09:08, trzeci miejsce zajął Kamil SIERADZKI (BRZOZA BIEGA)-1:10:07.

Bieg dla Lenki

Miejsce: Pabianice

Dystans: bieg 12 h

Data:
Sob, 28/09/2013 - 07:00 - 19:00

Ponad 200 zawodników pobiegło ulicami Kleszczowa

2120 Ponad 200 zawodników stanęło na starcie biegu „Kleszczów na Piątkę” rozgrywanym na szybkiej atestowanej 5 km trasie ze startem i metą na gminnym stadionie. Bieg główny poprzedziły biegi dziecięce rozgrywane na bieżni na czterech dystansach od 100 do 800 m. Po rywalizacji najmłodszych punktualnie o godzinie 12 wystartował bieg główny. Od samego początku o zwycięstwo walczyli Artur Kozłowski, Tomasz Osmulski i Tomasz Szymkowiak. Zwycięzcą został zawodnik z Sieradza, który na 3 km mocno zaatakował i samotnie podążał do mety.

2119 Organizatorem nietypowego biegu jest Korona Pabianice. – Pomysł podpowiedział nam pabianiczanin Maciek Błażejewski, uczestnik maratonów i triathlonów na terenie całego kraju - informuje Michał Pawlak z Korony Pabianice.  To bieg koleżeński. Jeden z wielu w Polsce. Przyłączamy się tą imprezą do rodziców Lenki Marchewicz z Trójmiasta i innych dzieci chorych na nieuleczalną chorobę - gangliozydozę.