lipiec 2012

II Bieg Fabrykanta – imienne numery startowe do 5 sierpnia

Zawodnicy, którzy dokonają zgłoszenia do II Biegu Fabrykanta i opłacą wpisowe do 5 sierpnia otrzymają imienne numery startowe. Na liście startowej na dzień dzisiejszy jest już ponad 450 biegaczy, a prawie 300 potwierdziło swój udział w zawodach, które odbędą się 1 września 2012 r. Przypominamy również, że w imprezie obowiązuje limit uczestników, który wynosi 500 osób. Po jego osiągnięciu lista startowa zostanie zamknięta. O braku wolnych miejsc organizator poinformuje uczestników na stronie www.biegfabrykanta.pl.

Opublikowano w:

X Limanowa Cup w biegu na orientację

1161 Blisko 350 zawodników z Polski, Rumunii, Norwegii, Finlandii, Litwy, Węgier a nawet Tajwanu wystartowało w X Zawodach na Orientację Limanowa Cup. Na stromych, poprzecinanych licznymi jarami stokach wzniesień Beskidu Wyspowego dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Orientuś Łódź. Swą dominację wśród juniorów potwierdził mistrz Europy Krzysztof Rzeńca, który wygrał wszystkie trzy etapy zawodów i triumfował zdecydowanie w klasyfikacji łącznej.

Opublikowano w:

Biegam po Łodzi w Parku na Zdrowiu z Holenderskim akcentem

1160 W minioną niedzielę na terenie Parku na Zdrowiu odbyły się trzecie zawody z cyklu Biegam po Łodzi na dystansie ~10 km. Na starcie stanęło ponad 100 zawodników i zawodniczek z regionu łódzkiego i … Holandii. William Verheul z Utrechtu zajął bardzo dobre 3 miejsce ulegając jedynie faworytom biegu – Krzysztofowi Pietrzykowi z Koluszek – pierwsze miejsce open oraz Mateuszowi Pacholcowi z Łodzi, który był drugi. Wśród kobiet wygrała Sylwia Badowska z Łodzi przed Mileną Grabską – Gzegorczyk z Pabianic i Patrycji Włoch z Łodzi.

Chodzę po Łodzi - Park na Zdrowiu

1156 W dniu 29.07.2012 odbyła się impreza z cyklu Biegam i chodze po Łodzi 2012 w Parku na Zdrowiu w Łodzi. W imprezie wystartowało ponad 150 zawodników, w tym ok. 50 kijkarzy. Uczestnicy imprezy z zakresu rywalizacji nordic walking przebyli z kijami dystans ponad 6 km. Po dotarciu zawodników do mety rozlosowano wiele ciekawych nagród, w tym pakiety od jednego ze sponsorów imprezy pn. Chodzę po Łodzi - marki Benevita (www.benevita.pl).

Opublikowano w:

Biegam i Chodzę po Łodzi – informator dla startujących

 

W najbliższą niedzielę w Parku na Zdrowiu odbędą się zawody z cyklu Biegam i Chodzę po Łodzi 2012. Poniżej zamieszczamy informator dla startujących wraz z programem zawodów. Mamy nadzieję, że poniższe punkty ułatwią Wam udział w zawodach.

1. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Parku na Zdrowiu od strony ul. Srebrzyńskiej (przy ogródku Jordanowskim)

2. Parking dla uczestników biegu i marszu znajduje się przy ulicy Srebrzyńskiej.

Biegowa Bitwa o Łódź - limit uczestników

1059 W związku z ustalonym limitem uczestników podczas Biegowej Bitwy o Łódź, która odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2012, informujemy że są jeszcze wolne miejsce. O przydziale numeru startowego decyduje kolejność wpłat na konto. Na dzień dzisiejszy pozostało ok 60 wolnych numerów startowych. Wszystkie osoby planujące start w Biegowej Bitwie o Łódź zachęcamy do udziału w najtrudniejszym biegu na Ziemi Łódzkiej w 2012 roku.

Opublikowano w:

I Wycie Szakala

I Wycie Szakala

Łódź - "górka na Rogach"

Strona zawodów

 

Data: 
Pt, 10/08/2012 - 21:00 - Sob, 11/08/2012 - 00:00
Opublikowano w:

Festiwal Biegów Górskich - Korbielów 2012

1152 W dniach 21 – 22 lipca odbył się w Korbielowie Festiwal Biegów Górskich w skład którego wchodziły dwie imprezy Bieg na Halę Miziową i Bieg na Pilsko. W sobotę pogoda nie sprzyjała rywalizacji w górach z uwagi na złe warunki atmosferyczne, trasa została lekko zmodyfikowana i zamiast kilometrowego odcinka po asfalcie, organizatorzy dla bezpieczeństwa uczestników wydłużyli go do dwóch kilometrów.

Opublikowano w: