lipiec 2011

Bieg Powstania Warszawskiego

399 Tradycyjnie w ostatnią sobotę lipca odbył się w Warszawie Bieg Powstania Warszawskiego na dystansie 5 km i 10 km. Niepowtarzalna atmosfera, lokalizacja biegu oraz start o godzie 21:00 dają imprezie niepowtarzalny klimat, który przyciąga na start 1000 biegaczy i biegaczek. W tegorocznej edycji wystartowało ok 4 tys zawodników i zwodniczek. Na imprezie nie mogło zabraknąć reprezentantów Ziemi Łódzkie, na trasie można było zauważyć m.in. zawodników Biegampolodzi.pl Team, Szakale Bałut, KB Arturówek Łódż, Fan Run Team, LKS Koluszki.

Opublikowano w:

Maltańskie wspomnienia Małgosi

Tęskniłam za pra395 wdziwym latem, za słońcem, upałami. I w końcu się doczekałam. Mój upragniony wyjazd na Maltę stał się rzeczywistością. Poleciałam tam w celach wypoczynkowych i turystycznych, a że jestem dość niespokojnym duchem musiałam także pomyśleć i o treningach.  Pobyt na Malcie trwał tydzień. Przez ten czas temperatura w ciągu dnia nie spadała poniżej 28 stopni Celsjusza, a słońce przygrzewało tak mocno, że bieganiu poświęcić się mogłam wyłącznie we wczesnych godzinach porannych lub tuż po zachodzie słońca. 

Opublikowano w:

Mistrzostwa Dogtrekkingu - Over Zoo Cup - przeżyjmy to jeszcze raz

394 W pierwszy weekend lipca sympatycy psów spotkali się w Łodzi na Over Zoo Cup czyli Mistrzostwach Ziemi Łódzkiej w Dogtrekkingu. Już w piątek mimo niesprzyjającej pogody, na kempingu "Na Rogach" pojawiły się samochody z rejestracjami z całej Polski, m.in Olsztyna, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa czy też Zakopanego. Organizatorzy przygotowani byli na przyjęcie około 100 ekip, jednak z powodu aury kilkunastu uczestników zrezygnowało w ostatniej chwili z przyjazdu.

Opublikowano w:

Bieg Fabrykanta w TVP 3 Łódź

57 Miło nam poinformaować, że w dniu wczorajszym rozpoczeła się promaocja Biegu Fabrykanta w TVP 3 Łódź, które chętnie włącza się w promocję imprez o charatkerze rekreacyjno - sporotowym. W głównym wydaniu wiadomości sporotowych o biegu opowiadał Bartłomiej Sobecki. Poniżej link do Wiadomości Sportowych - materiał o imprezie pojawił się w ostatnie części programu. 

Opublikowano w:

Bieg Fabrykanta czyli „10 – cio kilometrowa lekcja historii Łodzi”

389 W drugą sobotę września zapraszamy wszystkich biegaczy i biegaczki do Łodzi na Bieg Fabrykanta, nad którym Honorowy Patronat objęła Pani Prezydent Miasta – Hanna Zdanowska. Trasa biegu licząca 10 km, wyznaczona została w samym centrum i prowadzić będzie ulicą Targową, Tylną, przez Plac Zwycięstwa oraz Park Źródliska – jeden z najstarszych łódzkich parków. Po drodze uczestnicy mijać będą m. in.

Opublikowano w:

Bieg Fabrykanta

Bieg Fabrykanta

dystans: 10 km

biegi dla dzieci

Łódź

Regulamin

www.biegfabrykanta.pl

Data: 
Sob, 10/09/2011 - 16:00 - 19:00
Opublikowano w:

Puchar Maratonu Warszawskiego - 20 km w Łodzi

387 Na dwa miesiące przed startem w 33. Maratonem Warszawskim czas sprawdzić swoje siły na dystansie 20 km. 31 lipca w Lesie Łagniewnickim (Łódź) odbędzie się czwarty bieg z cyklu Puchar Maratonu Warszawskiego. Bieg wystartuje tradycyjnie o godz. 11.00. Dodatkową atrakcją imprezy będzie mobilny sklep - adidas Running Spot, w którym będzie można wykonać darmowe badanie biomechaniki stóp oraz zakupić sprzęt biegowy z najnowszych kolekcji w atrakcyjnych cenach.

Opublikowano w:

Biegampolodzi.pl TEAM - Komunikat

320 Przypominam wszystkim zawodnikom biegampolodzi.pl o przesyłaniu do mnie maila do piątku z informacją co chcecie mieć napisane na plecach swoich koszulek. W poniedziałek planujemy oddać koszulki do drukarni, więc nie będzie już możliwości wprowadzenia zmian. Przypominam również o zapakowaniu koszulek w torebki, wrzuceniu do środka kartki z informacją czyja to koszulka i co ma się znajdować na plecach (dotyczy osób, które przesłały wcześniej informacje).

Opublikowano w:

4 medale biegaczy UKS Orientuś podczas Olimpiady Młodzieży!

381 Dużym sukcesem zakończył się start zawodników UKS Orientuś w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na orientację. Aneta Białkowska wywalczyła dwa srebrne medale zdobywając tytuły wicemistrzyni Polski  juniorów młodszych w biegu sprinterskim i średniodystansowym. Na najniższym stopniu podium stanął także dwukrotnie Krzysztof Rzeńca, który był trzeci w biegach sprinterskim i klasycznym.

Opublikowano w: