Łódzki Bieg Trzech Króli z rekordem frekwencji

4. Bieg Trzech Króli w Łodzi ukończyło ponad 2700 biegaczy! Po zaciętej walce najszybszy okazał się Michał Olejnik, który tym samym zrewanżował się drugiemu na mecie Tomkowi Osmulskiego za zeszłoroczną porażkę. Panowie uzyskali odpowiednio czasy 15:10 i 15:14. Trzecie miejsce zajął Szymon Chojnacki z czasem 16:14. W rywalizacji Pań najszybsza okazała się Agata Olejnik, która 5 km pokonała w czasie 18:12. Na drugim miejscu podium uplasowała się Natalia Grzegorczyk (18:39), a na trzecim Marta Bukowska (19:03).

Pięciokilometrowa trasa poprowadzona była m.in. ul. Piotrkowską, która w tym okresie wypełniona jest świątecznymi przybraniami i oświetleniami, które dodawały imprezie niepowtarzalnego klimatu.