3. Lisowice Trail - wystartowały zapisy!

5693 3.Lisowice Trail odbędzie się 26 października 2019 roku. Trasa zawodów o długości 10 km wytyczona została w miejscowości Lisowice na terenie Gminy Koluszki. Impreza, której pomysłodawcą jest Krzysztof Pietrzyk, jest  bardzo dobrze odebrana przez zawodników, dla których organizator przygotował wymagającą trasę składającą się z dwóch 5 km pętli. Elektroniczne zapisy do 3. Lisowice Trail  wystartowały, formularz dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

- Bardzo się cieszę, że bieg wpisał się na stałe do kalendarza, trasa podoba się zawodnikom, którzy od początku wakacji pytali o termin tegorocznej edycji mówi Krzysztof Pietrzyk, dodając w tym roku uczestnicy powalczą w dodatkowych kategoriach branżowych jak i wiekowych. Do zobaczenia na 3 Lisowice Trail.

Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, w pakietach techniczne koszulki. W zawodach obowiązuje limit 200 zawodników. 

Organizatorem zawodów jest Pietrzyk Running Team przy udziale Gminy Koluszki. Szczegółowe informacje dostępne są na profilu Pietrzyk Running Team.

Opublikowano w: